Sennik Znaczenie snu Samolot

Gdy śnimy o samolocie, może to oznaczać, że na jawie od dłuższego czasu jesteśmy w trudnej sytuacji i złe emocje oraz stres osiągnęły w nas taki poziom, że muszą gdzieś znaleźć ujście.

Gdy śni nam się katastrofa lotnicza, jest to znak, iż na jawie, być może tylko podświadomie, obawiamy się, że poniesiemy porażkę albo nie uda nam się wcielić w życie jakiegoś naszego ważnego planu.

Latanie samolotem bez określonej trasy to znak, że w naszym życiu nadszedł czas na zaprowadzenie w  nim jakichś poważniejszych zmian.

Freud sny, w których występują katastrofy, interpretował jako wyraz obawy osoby śniącej przed śmiercią, a także sygnał, że ma ona w sobie wiele innych obaw lub lęków związanych z przeżytymi złymi doświadczeniami.

Jung uważał, że jeśli we śnie pojawia się motyw podróży odbywanej samolotem, jest to znak, iż śniący podąża w realnym życiu za swym wewnętrznym głosem, ma bardzo indywidualne podejście do życia i jest otwarty na doznania pozazmysłowe, związane z nieświadomą częścią jego umysłu.

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.