Sennik Znaczenie snu Kruk

Kiedy śni nam się kruk, zwykle uważamy to za jakiś zły omen, ale niesłusznie, gdyż w snach ptaki zwykle nie mają ani pozytywnego, ani negatywnego nacechowania, a jedynie mają za zadanie przekazać nam jakąś wiadomość od naszej podświadomości.

Gdy śnimy o kruku znajdującym się w locie, jest to znak, że na jawie właśnie przechodzimy przez jakiś trudny okres, lecz problemy, z jakimi się zmagamy, są dla nas na tyle trudne, że staramy się o nich nie myśleć. Jak pokazuje ten sen – bezskutecznie, i wcale nie przynosi nam to spodziewanej ulgi, więc powiniśmy raczej stanąć z nimi twarzą w twarz i spróbować je pokonać albo chociaż zaakceptować mające miejsce wydarzenia.

Stado kruków może być zapowiedzią jakiejś klęski żywiołowej albo też ważnych wydarzeń, które namieszają w naszym życiu i wywrócą je do góry nogami.

Gdy śni nam się, że kruk nas atakuje, jest to dobry znak, bo zapowiada, że wkrótce uda nam się zwyciężyć naszych wrogów czy rywali w jakiejś dziedzinie.

Kiedy we śnie kruk krąży nad naszą głową, nasza podświadomość daje nam w ten sposób znak, że na jawie znajdujemy się w ciężkich opałach i wymaga to od nas zdecydowanej interwencji.

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.