Sennik Znaczenie snu Kot

Kot to bardzo niejednoznaczny symbol senny i jeśli pojawia się w naszym śnie, to, czy znaczy dla nas coś dobrego, czy złego, w znacznej mierze powinniśmy uzależniać od tego, jak nam samym kojarzą się te zwierzęta – dobrze czy źle. Czasem kot może zatem być dla nas zapowiedzią pomyślnych wydarzeń, jakie już niebawem będą mieć miejsce w naszym życiu. Jeśli na przykład śnią nam się małe kociaki, jest to znak, iż będziemy mieć wiele nowych, dobrych pomysłów i być może dzięki nim osiągniemy jakiś sukces.
Koty mogą jednak także oznaczać dla nas pecha lub stanowić ostrzeżenie przed jakimiś fałszywymi osobami, które my uważamy za nam przychylne.

W snach kobiet pojawiająca się kotka zwykle symbolizuje lekkość obyczajów i może oznaczać, iż śniąca na jawie żywi wstydliwie ukrywane pragnienia. Kotka we śnie mężczyzny jest zaś symbolem kobiety, o której skrycie marzy.
Koty mogą też symbolizować typowo kobiecą przebiegłość oraz tajemniczość i magię.

Kiedy śni nam się, że widzimy kota, może to oznaczać, że niebawem dopuścimy się jakiejś nieuczciwości, która szybko wyjdzie na jaw.

Gdy kot nas drapie, jest to znak, że obmówiliśmy kogoś i teraz będziemy mieć z tego powodu jakieś kłopoty.

Jeśli śni nam się, że bawimy się z kotem, jest to ostrzeżenie, że zawiedziemy się na kimś, komu najbardziej ufamy. We śnie kobiety motyw ten oznacza zaś zdradę mężczyzny, z którym jest związana, a we śnie osoby prowadzącej własną działalność – że zostanie okradziona przez swoich podwładnych.

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.