Sennik Znaczenie snu Drzwi

Ogółem drzwi jako symbol senny oznaczają okazje, jakie stawia przed nami los i możliwości, jakie możemy mieć w życiu, ale też przeszkody, na jakie najprawdopodobniej natrafimy albo tylko ostrzega nas przed nimi nasza podświadomość. Drzwi też, podobnie jak bramy, mogą zapowiadać ważne zmiany w naszym życiu, próby przekraczania jakichś barier i pokonywania ograniczeń oraz przejście w nową fazę życia, na przykład w sensie ideologicznym.

Kiedy śni nam się, że przechodzimy przez jakieś drzwi, może być to znak wchodzenia do dotąd niedostępnej nam sfery naszego umysłu.

Otwieranie i zamykanie drzwi to symbol otwierania się i zamykania dróg komunikacji między poziomami naszej świadomości, co zwykle odbywa się przy naszym udziale, choć często nieświadomym.

Gdy śnimy, że stoimy przed kilkoma parami drzwi, może to oznaczać, że na jawie mamy za dużo możliwości do wyboru i przez tę mnogość nie wiemy, na co się zdecydować.

Drzwi obrotowe, w których coś utknęło, to niechybny znak, iż na jawie stoimy w miejscu, bo nie umiemy podjąć jakiejś ważnej decyzji, która pozwoli nam iść dalej. Nasza podświadomość poprzez ten sen daje nam znak, że powinniśmy podjąć jakąś inicjatywę, by wyrwać się z tego marazmu.

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.