Sennik Znaczenie snu Cyganie, Cyganka

Motyw ten we śnie zwykle wskazuje na ukryte na co dzień, tajemnicze lub romantyczne aspekty naszej osobowości. Rzadziej wyraża nasz rzeczywisty stosunek żywiony do ludzi tej nacji, jednak to również czasami warto wziąć pod uwagę.
W przypadku widzianych we śnie Cyganów najważniejsze jest to, co robią i jak się zachowują. Może liczyć się każdy gest, więc warto zapamiętać jak najwięcej szczegółów. W przypadku Cyganki bardzo często pojawia się motyw przepowiadania przyszłości, a jeśli tak jest, to całkiem możliwe, że wróżba rzeczywiście odnosi się do naszej obecnej sytuacji, dlatego również warto ją zapamiętać. Powinniśmy także zwrócić uwagę na to, czy we śnie tym pojawiają się jakieś inne, znane nam osoby, bowiem jeśli tak jest, to najprawdopodobniej nasza podświadomość zwraca nam uwagę, że powinniśmy przyjrzeć się naszym relacjom z tą osobą, bo być może wymagają one jakichś zmian. Musimy zatem zaobserwować, jakie stosunki łączą nas we śnie i jak ta osoba się wobec nas zachowuje, a my wobec niej.

Cygan pojawiający się we śnie może również oznaczać, iż ktoś na jawie nadużywa bądź nadużył naszego zaufania. Jest też symbolem niedobrych wartości, jakichś nieporozumień, a także czegoś nowego, co wkrótce może mieć miejsce w naszym życiu, albo tylko tego pragniemy. Ważny jest stosunek, jaki mamy do owego Cygana, bowiem to pomoże naprowadzić nas na problem, którego sen ów dotyczy.

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.