Sennik Znaczenie snu Całowanie się

W snach, w których pojawia się ten motyw, ważne są wszelkie towarzyszące mu okoliczności, między innymi to, jak czujemy się w danej sytuacji, jakie osoby widzimy, co całujemy my lub ktoś inny.

Jeśli śni nam się, że całujemy kogoś w szyję, jest to znak, iż na jawie żywimy do jakiejś osoby wielką namiętność i pociąga nas ona fizycznie. Niekoniecznie musi to być osoba, o której śnimy, jednak jeśli jesteśmy w stanie ją rozpoznać, to najprawdopodobniej jest to właśnie ona.

Gdy we śnie ktoś całuje nas w czoło, jest to ostrzeżenie od naszej podświadomości, że ktoś, komu ufamy na jawie, ma wobec nas złe intencje i tylko wyczekuje odpowiedniego momentu, by nam w jakiś sposób zaszkodzić.

Jeśli we śnie całujemy się z kimś, z kim na jawie jesteśmy w związku, jest to zapowiedź udanego okresu w tej relacji – harmonii, miłości i wzajemnego szacunku.

Kiedy śni nam się, że całujemy swą matkę, zapowiada do korzystny czas w życiu zawodowym i osobistym – najprawdopodobniej czeka nas wiele sukcesów i pomyślnych wydarzeń.

Całowanie osoby nam nieznanej bądź całowanie się z nią może świadczyć, iż podświadomie zdajemy sobie sprawę z tego, że na jawie zbyt luźno podchodzimy do kwestii moralnych bądź też zwracamy nadmierną uwagę na przyjemności, zbyt mało czasu poświęcając innym wartościom i swym obowiązkom.

Gdy we śnie widzimy, jak ktoś całuje bliską nam osobę, może to być ostrzeżenie od naszej podświadomości, że osoba ta nie czuje się przez nas odpowiednio doceniona i powinniśmy bardziej postarać się okazać jej nasze uczucie, bo możemy ją stracić.

Jeśli dodatkowo w naszym śnie panuje ciemność, jest to symbol jakiegoś niebezpieczeństwa bądź czegoś nielegalnego, niekoniecznie w sensie prawnym, ale też nagannego moralnie, na przykład zdrady.

Kiedy zaś jest jasno, jest to symbol wszystkiego, co dobre i szlachetne oraz zapowiedź zmian na lepsze w naszym życiu, przede wszystkim uczuciowym.

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.