Sennik Znaczenie snu Burza

Burza na jawie kojarzy nam się z silnymi, gwałtownymi emocjami i potężnym żywiołem, którego nie jesteśmy w stanie okiełznać. Również w snach często zjawisko to zazwyczaj jest związane z naszymi emocjami i zwykle są one gwałtowne i targają nami tak, że nie jesteśmy w stanie tego pohamować. Zwykle są to nasze pragnienia, a wręcz żądze, choć czasami burza jako symbol senny może też oznaczać napięcie, jakie przeżywamy na jawie, choć być może nie do końca zdajemy sobie z tego sprawę, albo problemy, które nas dręczą i nie dają spokoju.
Bardzo ważne jest to, czy w naszym śnie pojawiają się jakieś konkretne postaci, jeśli bowiem tak jest, to najprawdopodobniej właśnie te osoby są przyczyną naszego stanu emocjonalnego, powodując jakieś problemy, z którymi nie możemy sobie poradzić.

Jeśli burzy towarzyszą błyskawice, są one symbolem naszej intuicji, która pomoże nam w jednej chwili zrozumieć jakąś ważną dla nas prawdę, niestety, niekoniecznie przyjemną i właśnie najprawdopodobniej tak będzie.
Burza może także zapowiadać zbliżającą się gorszą passę, podczas której będziemy mieć mnóstwo problemów, zwłaszcza jeśli chodzi o naszą sytuację finansową.

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.