Sennik Znaczenie snu Babcia

Motyw babci pojawia się w naszych snach stosunkowo często i nie ma w tym niczego dziwnego, wszak dla wielu ludzi jest to bardzo ważna osoba i zwykle mamy ze swymi babciami silne związki emocjonalne. Nawet kiedy nie ma ich już przy nas, utożsamiamy je z ciepłem, poczuciem bezpieczeństwa oraz wszystkim dobrym, co kojarzy nam się z czasami dzieciństwa.
Tak właśnie należy zazwyczaj interpretować takie sny, w których babcia pojawia się w roli opiekunki czy nawet strzeże nas przed jakimiś wydarzeniami, które mogą mieć na nas zły wpływ. Czasami babcia może śnić się w ujęciu negatywnym – krytykować nas, ganić, zrzędzić czy nawet nam szkodzić, jednak taki motyw pojawia się w naszych snach raczej rzadko.

Kiedy śni nam się babcia, może to oznaczać, że właśnie stoimy przed jakąś ważną zmianą, która wkrótce dokona się w naszym życiu i będzie to dla nas wydarzenie przełomowe, które wywróci nasz świat do góry nogami.
W przypadku tego motywu, podobnie jak śniącej nam się każdej innej kobiety o siwych włosach, gdyż to najprawdopodobniej jest również babcia, nawet jeśli nie nasza, musimy wziąć pod uwagę to, jak zachowuje się ona wobec nas i w ogóle, jakie są jej cechy i jak wygląda. Jeśli coś do nas mówi, również trzeba wziąć to pod uwagę, pamiętając jednak, że nie zawsze należy to dosłownie interpretować.

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.