Sennik Walka

Ludzie, którzy brali udział w wojnie czy jakiejś walce, długo jeszcze mogą śnić o tym, co w tym czasie przeżyli. Ale kto nie widział wojny, dla niego symbol ten oznacza prywatne „bitwy” i „walki” z samym sobą albo z innymi. Istotę tego snu można odkryć poprzez na przykład określenie istoty konfrontacji armii czy umundurowanie żołnierzy.

Przebieg bitwy (kto wygrał, kto przegrał, jakie były manewry, jakie zastosowano taktyki) ma również ogromne znaczenie dla wyjaśnienia snu. Jeśli śnisz, że należysz do pułku żołnierzy biorących udział w wojnie, wskazuje to na Twoje poczucie bezpieczeństwa. Sen o inwazji odnosi się do faktu, że ktoś ingeruje w Twoje życie osobiste, ale może to też oznaczać brutalne, psychiczne zakłócenia czy też zwiększenie własnej przestrzeni życiowej.

Znaczenie snu WALKA w innych sennikach:

Sennik arabski:

Jeśli we śnie widzisz walkę, oznacza to, że ktoś chce wystąpić przeciwko Tobie, musisz więc mieć się na baczności przed grożącym Ci niebezpieczeństwem.

Gdy śnisz, że bierzesz udział w walce, wieszczy Ci trudne przeszkody nie do pokonania i sygnalizuje, że musisz już podjąć najważniejsze decyzje i zrobić to z najwyższą starannością.

Bitwy pojawiające się w Twoim śnie zapowiadają, że będziesz musiał zaangażować się w starcia i pokonać trudności.

Kiedy śnisz, że stoisz po stronie zwycięzcy, jest to znak, że możesz mieć nadzieję na życie w szczęściu i bogactwie.

Gdy śni Ci się, że stoisz po stronie przegranych, zapowiada to, że będziesz cierpieć przez nieznanego wroga, przez którego poniesiesz znaczne szkody.

 

Sennik babuni:

Symbol ten może być dla Ciebie sygnałem, byś bardziej myślał o swoim zdrowiu i bardziej na siebie uważał. Może to równie oznaczać wiele gwałtownych emocji, których doznasz, a także kłótnie z sąsiadami albo ukochanymi osobami.

Jeśli śnisz, że bierzesz udział w walce, zapowiada to, że dzięki śmiałości i odwadze możesz dotrzeć do swojego celu. Sen ten może też jednak wieszczyć trudności finansowe.

Gdy śnisz, że znajdujesz się po stronie zwycięzcy, zapowiada to, że pokonasz trudności.

Jeśli zostałeś pokonany, zapowiada to, że przez złe przedsięwzięcia zrewidujesz własne poglądy.

 

Sennik indyjski:

Kiedy śnisz, że doświadczasz walki, zapowiada to, że będziesz musiał pogodzić się ze swoimi przyjaciółmi.

Sennik Walka – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.