Sennik Ubranie

Jeżeli śni ci się ubranie, twoje przedsięwzięcia będą udane albo nieudane w zależności od tego, czy ubranie jest całe i czyste, czy brudne i zniszczone.
Widzieć we śnie ładne, ale niemodne ubranie – to znak, że będzie ci się powodziło, lecz będziesz pogardzał postępowymi ideami.
Jeżeli we śnie odrzucasz ubranie niemodne, przerośniesz obecne otoczenie i wejdziesz w świat nowych związków, nowych przedsięwzięć i nowych miłości, stając się innym człowiekiem.
Widzieć we śnie siebie albo innych w białym ubraniu – to zapowiedź licznych zmian, które prawie zawsze będą przynosiły ze sobą smutek.
Jeżeli śni ci się, że spacerujesz z osobą ubraną na biało, tę osobę czeka choroba albo inne zmartwienie, chyba że jest to młoda kobieta albo dziecko, wtedy bowiem będziesz cieszył się, przynajmniej przez jakiś czas, miłym otoczeniem.
Widzieć we śnie siebie albo innych w czerni – to zapowiedź kłótni, rozczarowań i niemiłego towarzystwa albo niepowodzenia w interesach.
Żółte ubranie symbolizuje zabawy i poprawę finansową.
Sen o niebieskim ubraniu oznacza, że dzięki energicznym i uporczywym staraniom osiągniesz duży postęp na drodze do realizacji swoich celów. Pomogą ci w tym wierni przyjaciele.
Zielone ubranie jest symbolem pomyślności i szczęścia.
Widzieć we śnie różnokolorowe ubranie – to zapowiedź szybkich zmian i na przemian dobrych i złych wpływów w przyszłości.
Jeżeli śni ci się źle uszyte ubranie, czekają cię niepowodzenia w miłości i prawdopodobnie podejmiesz błędne decyzje w interesach.
Dla kobiety sen, że nie jest zadowolona ze swojego ubrania, oznacza, że będzie miała wiele przeszkód na drodze do uzyskania społecznego awansu.
Jeżeli podziwia we śnie ubranie innych – wróży to, że będzie zazdrosna o swoich przyjaciół.
Sen, że zgubiłeś część ubrania, wskazuje na kłopoty w interesach i w miłości.
Dla młodej kobiety sen, że nosi czarny kostium, wróży, że czeka ją oczyszczający smutek i rozczarowanie.
Jeżeli kobieta we śnie widzi swoje ubranie brudne czy podarte, straci dobre imię, jeżeli nie będzie ostrożna w swoim postępowaniu. Czyste, nowe ubranie zapowiada pomyślność.
Sen, że masz obfitość albo jakiś wybór ubrań, to nie jest dobry znak; może ci brakować środków do życia. Dla młodej osoby taki sen oznacza zawiedzione nadzieje i rozczarowania.
Widzieć ślubne ubranie – znaczy to, że weźmiesz udział w przyjemnych zajęciach i spotkasz nowych przyjaciół. Jeżeli jest ono poplamione lub pomięte, zapowiada to, że stracisz bliskie kontakty z jakąś bardzo podziwianą osobą.

Sennik Ubranie – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

15 komentarzy

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.