Sennik Śnieg

Widok śniegu we śnie oznacza, że choć nie doświadczysz żadnego prawdziwego nieszczęścia, dadzą o sobie znać choroba i niezadowalające przedsięwzięcia.
Znaleźć się w środku śnieżycy – znaczy to smutek i rozczarowanie z powodu niewykorzystania jakiejś długo oczekiwanej przyjemności. Po tym śnie następuje w większym lub mniejszym stopniu zniechęcenie.
Jeśli jesz śnieg – to znak, że nie uda ci się zrealizować ideałów.
Widok brudnego śniegu zwiastuje, że twoja duma ulegnie upokorzeniu i że będziesz szukał pojednania z jakąś osobą, którą wyniośle gardziłeś.
Widzieć topniejący śnieg – to oznaka, że twoje lęki obrócą się w radość.
Jeśli patrząc przez okno widzisz, jak spadają wielkie białe płatki śniegu, wróży to, że wdasz się w sprzeczkę ze swą ukochaną, a na oziębieniu waszych kontaktów położy się jeszcze cieniem klęska finansowa.
Widzieć z dala ośnieżone szczyty gór – to przestroga, że twoje pragnienia i ambicje nie przyniosą godnego uwagi postępu.
Widzieć promienie słońca igrające w śnieżnym pejzażu – to zapowiedź, że przezwyciężysz przeciwności losu i dojdziesz do znaczenia.
Sen o obrzucaniu się śnieżkami oznacza, że będziesz musiał się zmagać z haniebnymi problemami, i jeśli twoje sądy nie będą dobrze uzasadnione, poniesiesz  porażkę.
Jeśli jesteś zasypany śniegiem lub straciłeś w śnieżycy orientację, oznacza to, że czeka cię długi okres niepowodzeń.

Sennik Śnieg – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

2 komentarze

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.