Sennik Śmierć

  • Sen, że widzisz kogoś martwego spośród twoich bliskich, jest ostrzeżeniem przed śmiercią albo smutkiem. Po takim śnie zawsze następują rozczarowania.
  • Sny o śmierci albo umieraniu często są źle rozumiane i mylące dla nowicjusza w sztuce interpretowania snów.

Człowiek intensywnie myślący wypełnia swoją aurę myślami czy subiektywnymi obrazami ożywionymi przez namiętności, które są ich źródłem. Ale inne myśli i czyny mogą wyprzeć tamte obawy i zastąpić je innymi, które będą miały inną formę i inny charakter. W swoich snach śniący może widzieć, jak tamte obrazy zanikają, umierają, i utożsamia je z przyjaciółmi albo wrogami. W ten sposób we śnie może widzieć śmierć własną albo swojego bliskiego, podczas gdy w rzeczywistości otrzymał ostrzeżenie, że jakaś dobra myśl czy dobry uczynek może być zastąpiony przez złą myśl czy zły uczynek. Na przykład: jeżeli śnisz, że widzisz umierającego przyjaciela czy krewnego, jest to ostrzeżenie przed niemoralną czy niestosowną myślą albo złym czynem; ale jeżeli śnisz, że umierającym jest twój wróg, oznacza to, że możesz przezwyciężyć swoje złe skłonności i dać tym samym powód do radości samemu sobie albo przyjaciołom.

Sny tego rodzaju często zwiastują koniec lub początek stanu niepewności albo też próby i doświadczenia, jakie cię czekają.

Często też mamy z nimi do czynienia, kiedy wyobraźnia narzuca nam własne stany zła lub dobra. Człowiek znajdujący się w takim stanie nie jest sobą, ale tym, co czynią z niego wpływy mające nad nim władzę; w takim przypadku może otrzymać we śnie ostrzeżenie o czekających go wydarzeniach.

W naszych snach mamy bliższy kontakt z naszą prawdziwą jaźnią niż na jawie.

Opychające albo przyjemne epizody widziane i słyszane we śnie i dotyczące nas samych są wszystkie naszym własnym dziełem, odzwierciedlają prawdziwy stan naszej duszy i naszego ciała, i nie możemy przed nimi uciec, chyba że wyprzemy je z naszego istnienia i zastąpimy dobrymi myślami i czynami, uciekając się do mocy naszego wewnętrznego ducha.

Sennik Śmierć – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

52 komentarze

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.