Sennik Samochód

Sen, że jedziesz samochodem, oznacza, że będziesz niespokojny w warunkach, które nie dają powodu do niepokoju, i będziesz dokonywał zmian w swoich sprawach. Po takim śnie istnieje poważne niebezpieczeństwo zbyt pochopnego i nieprzemyślanego działania.
Jeżeli śni ci się, że samochód, którym jedziesz, zepsuje się, nie spodziewaj się przyjemności, na jakie liczyłeś.
Jeżeli we śnie schodzisz z drogi, po której jedzie samochód, powinieneś na tyle, na ile pozwala na to uczciwość, unikać pewnego rywala.
Dla młodej kobiety sen, że szuka samochodu, oznacza, że jej wysiłki przyciągnięcia kogoś swoimi wdziękami przyniosą jej rozczarowanie.
Jeśli widzisz we śnie sznur jadących samochodów, oznacza to, że wkrótce będziesz miał powód do wyjazdu.

Sny o motoryzacji lub samochodzie oznaczają wolność, niezależność, energię i impulsy do działania. Samochód często oznacza też osobistą przestrzeń i jej rozszerzenie. Jeśli śnisz, że jedziesz samochodem, jest to nawiązanie do Twojego osobistego impulsu w świadomości. Szybkie samochody sportowe, które pojawiają się w snach mężczyzn, symbolizują szacunek dla ich płci, ale tylko powierzchowny. Szybka jazda oznacza swobodę ruchu, seksualność, wolną miłość, a także pijaństwo. Samochód oznacza także samokontrolę. Jeśli jedziesz samochodem sam, może to być symbol mobilny domu lub coś, co chciałbyś pokazać w codziennym życiu. Koszmary o samochodzie, na przykład, że ktoś przeciął przewody hamulcowe i hamulce nie działają, oznaczają, że powinieneś zmienić swój styl życia, by nie ponosić strat. Ponieważ samochód jest w rzeczywistości często symbolem statusu, jego wielkość i marka mogą oznaczać, jak chcesz być postrzegany przez swoje otoczenie. Ponadto przy interpretacji należy wziąć pod uwagę okoliczności towarzyszące.

Sprawna, szybka i pewna jazda samochodem symbolizuje aktywność, pewność siebie i udane życie osobiste i zawodowe albo tęsknotę za nim.

Gdy śnisz, że dobrze jedziesz samochodem, oznacza to, że również w rzeczywistym życiu będziesz robił dobre postępy.

Jazda ulicą w dół oznacza poczucie swobodny i uczucie wolności, jakie będzie Ci towarzyszyć w podróży przez całe życie.

Zbyt szybki samochód ostrzega Cię przed kapryśnością, niedbalstwem i powierzchownością.

Przekroczenie ograniczenia prędkości może odnosić się do szczegółów, które pomogą Ci odnieść sukces w życiu.

Samochód mini oznacza, że mocno kontrolujesz swoje sprawy i przyniesie Ci to powodzenie. Może to też jednak być dla Ciebie sygnał, byś podjął więcej działań mających na celu zmianę Twojego życia i dążenie do nowych sukcesów.

Układ kierowniczy pojazdu związany jest z Twoimi kierunkami i celami.

Zła jazda albo źle działający samochód oznaczają niemrawe postępy, błędy i niepowodzenia, a także niepewność, zahamowania i Twoje poczucie niższości.

Gdy śnisz, że jesteś w samochodzie sam, wskazuje to na Twoje poczucie niezależności.

Jeśli śnisz, że jesteś w zagranicznym samochodzie, jest to znak, że wydajesz więcej pieniędzy niż masz.

Jazda szybkim samochodem oznacza pragnienie doświadczeń seksualnych.

Gdy śnisz, że zajmujesz siedzenie kierowcy, oznacza to, że jesteś pewny siebie.

Zwycięstwo w wyścigach samochodowych oznacza, że zostawisz w tyle wszystkich swoich konkurentów i wszelkie przeszkody w realizacji Twojego celu.

Kiedy śnisz, że siedzisz w samochodzie kierowanym przez kogoś innego, wskazuje to na Twój brak odpowiedzialności.

Jeśli samochód stoi w Twoim śnie, jest to znak, że czujesz się zaniedbany.

Jeżeli śnisz, że kręcisz samochodem, oznacza to, że musisz unieważnić swoją decyzję.

Jeśli jesteś pasażerem na tylnim siedzeniu, jest to znak, że jest w Twoim życiu ktoś, kto ma na Ciebie silniejszy wpływ niż Ty sam.

Jeśli zajmujesz przednie siedzenie pasażera w samochodzie, jest to znak, że możesz oczekiwać pomocy z zewnątrz w ważnej sprawie. Może to też jednak sygnalizować, że na jawie ktoś ma zbyt mocny wpływ na Ciebie i powinno się to zmienić. Może to też oznaczać, że chcesz, by ktoś inny kierował Twoim życiem, bo dzięki temu przenosisz na tę osobę odpowiedzialność.

Zakup samochodu często wskazuje na fakt, że masz zamiar zmienić swoje życie i jest to zarazem obietnica, że wszystko dobrze się powiedzie.

Wypadek drogowy to znak, że obawiasz się niepowodzeń w swoim życiu. Jest to też symbol konfliktów i nieporozumień. Musisz zwrócić uwagę na to, co wydarzyło się na miejscu wypadku, gdyż może to mieć dodatkowe znaczenie.

Awarie i wypadki samochodowe wskazują też na utrudnienia w Twoim życiu i sygnalizują, że musisz zwrócić uwagę na przeszkody przy realizacji swoich celów, na przykład na konkurencję.

Samochód płonący jasnym płomieniem wieszczy Ci sukces, ale może też ostrzegać Cię przed kłopotami, stresem fizycznym i emocjonalnym.

Kłopoty przy parkowaniu odnoszą się do Twojego strachu przez życiem, który chciałbyś pokonać.

Różne części samochodu mogą być połączone z różnymi aspektami Twojej osobowości. Reflektory mogą oznaczać ogólne kierunki i ścieżki życia, zbiornik z paliwem – poziom energii, zaś kontrola samochodu – z zaufaniem, niezależnością i samokontrolą.

Silnik symbolizuje Twoje podstawowe pragnienia.

Hamowanie pokazuje Twoją zdolność do zachowywania sytuacji pod kontrolą.

Na poziomie duchowym zaś samochód oznacza kierownictwo duchowe i motywację.

 

Sennik Samochód – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

8 komentarzy

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.