Sennik Rycerz

Rycerz we śnie kobiety oznacza romantyczne uczucia. Może też być przejawem jej Animusa, który wyraża jej męskie działanie i związane z nim dążenie do doskonałości. We śnie mężczyzny zaś rycerz odnosi się do faktu, że poszukuje on bohatera sam w sobie. Poza tym symbol ów może też wskazywać na potrzebę ochrony i bezinteresowną pomoc, a także oznaczać, że powinieneś chronić się przed wpływami zewnętrznymi, by nie być poszkodowanym przez swoją agresję i złość. Gdy widzisz samego siebie jako rycerza, oznacza to spokojną pewność siebie i lojalność. Poza tym symbol ten oznacza naturę lidera. Czarny rycerz jest zaś uosobieniem złego człowieka. Jeśli mężczyzna śni, że rycerz atakuje w pełnym biegu i zawłaszcza twierdzę, wskazuje to na jego grubiaństwo i arogancką postawę wobec kobiet. Często rycerz wyraża też chęć przeżycia przygody, a w snach kobiet może również oznaczać dominującego mężczyznę.

Sennik arabski:

Gdy we śnie widzisz rycerza, zapowiada to, że Twoi wrogowie będą sprzeciwiać się władzy. Może to też wskazywać na lojalnych przyjaciół, na pomoc których możesz zawsze liczyć w trudnych sytuacjach. Czasem oznacza to też, że ktoś wymaga od Ciebie otwartego wyrażenia uczuć.

Kiedy widzisz siebie jako rycerza, oznacza to, że obawiasz się, iż ludzie Cię nie szanują. Zapowiada to też, że przyjaciele energicznie pomogą Ci w trudnej sytuacji.

Sennik mistyczny:

Symbol ten wieszczy Ci niestabilność i zmartwienia, a także sygnalizuje, byś chronił swoje przedsięwzięcia przed złymi ludźmi. Wróży Ci to też trudności i walki w pracy i w ogólnym życiu. Sygnalizuje też, że powinieneś wyrzucić ze swych myśli ludzi, których nie ma już w Twoim życiu. Czasem też wskazuje, że szukasz ludzi o podobnych do siebie poglądach.

Gdy widzisz rycerza w uzbrojeniu, wieszczy Ci to niebezpieczne przygody, w których wykażesz się dzielnością.

Wielu rycerzy pojawiających się w Twoim śnie to znak, że przyjaciele energicznie pomogą Ci w każdej trudnej sytuacji.

Sennik indyjski:

Kiedy we śnie widzisz rycerza, jest to sygnał, byś nie angażował się w starcia.

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.