Sennik Reklama

Reklama we śnie często wskazuje na poszukiwanie nowych możliwości życiowych, może więc oznaczać, że chcesz wyrwać się z rutyny dnia codziennego. Czasem też symbolizuje ostateczne oddalenie od siebie słabości i niezdecydowania. Jeśli śnisz, że z przyjemnością czytasz jakieś ogłoszenie reklamowe, oznacza to, że otworzą się przed Tobą nowe możliwości. Jeśli kobiecie śni się reklama, oznacza to, że musi ona bardziej interesować się sprawami bliskich jej osób. Symbol ten może też oznaczać konieczność większego skupiania się na podejmowanych decyzjach i zachętę do korzystania z pomocy bliskich w tej kwestii.

Sennik arabski zdradza, że jeśli śnisz, że czytasz reklamę, oznacza to, że zbytnio zwlekasz z podjęciem jakiejś decyzji. Może także symbolizować wyszukiwanie przez Ciebie nowej drogi postępowania i sygnalizować, że znalazłeś się w patowej sytuacji.
Sennik babuni, mówi że gdy we śnie dowiadujesz się aktualności, oznacza to, że wprawdzie teraz jesteś pozbawiony przyjaciół, ale już wkrótce możesz liczyć na rozwój nowych znajomości, które przerodzą się w przyjaźnie.

Sennik  Reklama – interpretacja snu w sennik.biz

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.