Sennik Osioł

Jeżeli widzisz we śnie osła, spotka cię wiele przykrości; nowiny czy przesyłki nadejdą z opóźnieniem.
Widzieć we śnie, jak osły przenoszą bagaże – to znak, że po długim okresie trudów przyjdą sukcesy w twoich przedsięwzięciach – w podróżach i miłości.
Jeżeli śnisz, że osioł idzie za tobą, a ty czujesz z tego powodu lęk, staniesz się ofiarą skandalu albo niepochlebnych opinii.
Jeżeli śni ci się, że osioł ryczy ci prosto w twarz, niedługo spotka cię publiczna zniewaga ze strony nieprzyzwoitej i pozbawionej skrupułów osoby.
Słyszeć we śnie daleki ryk osła wypełniający przestrzeń smutkiem i melancholią – to znak, że wejdziesz w posiadanie bogactwa i uwolnisz się od uciążliwych więzów z powodu śmierci pewnej osoby, która jest blisko ciebie.
Jeżeli we śnie widzisz siebie jadącego na ośle, zwiedzisz obce kraje i dotrzesz do wielu trudno dostępnych miejsc.
Jeżeli widzisz innych jadących na ośle, oznacza to, że czeka ich skromny spadek i pracowite życie.
Jeżeli śni ci się, że widzisz wielu starych patriarchów jadących na osłach, jest to zapowiedź, że pod wpływem chrześcijan krytykujących twoją egoistyczną samowolę będziesz zmuszony zastanowić się nad prawami i wzajemnymi obowiązkami człowieka wobec człowieka.
Jeżeli we śnie popędzasz osła, jest to znak, że wszystkie siły i całą odwagę skupiasz na walce z wrogami, którzy chcą cię zniszczyć.
Jeżeli jesteś zakochany, złe kobiety przysporzą ci kłopotu.
Jeżeli śnisz, że osioł cię kopnął, oznacza to, że masz jakieś nielegalne kontakty i że będziesz się obawiał ich ujawnienia.
Jeżeli prowadzisz osła na postronku, będziesz panem w każdej sytuacji i będziesz miał wpływ na kobiety zdobywając ich względy pochlebstwami.
Widzieć dzieci jadące na osłach – to znak, że dzieci będą zdrowe i posłuszne.
Spaść z osła – to zapowiedź pecha i rozczarowań w sprawach materialnych. Po takim śnie kochankowie mogą spodziewać się kłótni i separacji.
Widzieć osła martwego – wróży to, że prowadząc rozwiązły tryb życia zaspokoisz swoje zachcianki.
Sen, że pijesz ośle mleko, wskazuje na to, że spełnią się twoje ekscentryczne życzenia, nawet kosztem ważnych obowiązków.
Jeżeli we śnie widzisz obcego osła w swojej trzodzie albo w swoich posiadłościach, odziedziczysz spory majątek.
Jeżeli śni ci się, że otrzymałeś osła w prezencie albo że go kupiłeś, osiągniesz szczyty powodzenia w świecie interesu lub w sferze społecznej; jeżeli jesteś osobą samotną, zawrzesz udane małżeństwo.
Sen o białym ośle oznacza pewny i trwały dobrobyt, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z przyjemności albo studiować zgodnie ze swoją wolą.
Dla kobiety taki sen wróży wejście do społeczności, do której od dawna chciała się dostać.

Sennik Osioł – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

1 sen

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.