Sennik Orły

Widzieć orła szybującego ponad tobą – to znak, że będziesz usilnie starał się zrealizować swoje szczytne ambicje i że osiągniesz swoje pragnienia.
Jeżeli we śnie widzisz orła siedzącego na odległym szczycie, zdobędziesz sławę, bogactwo i najwyższe stanowisko, jakie można osiągnąć w twoim kraju.
Jeżeli we śnie widzisz młode orły w swoim gnieździe, zwiążesz się z ludźmi na wysokich stanowiskach i będziesz korzystał z ich rad. Czeka cię duży spadek.
Sen, że zabijasz orła, zapowiada, że nic nie przeszkodzi ci w zaspokojeniu twoich najszczytniejszych ambicji. Pokonasz wrogów i zdobędziesz wielkie bogactwo.
Jeść mięso orła – to znak, że masz potężną wolę, która nie ugnie się nawet przed walką na śmierć i życie. Szybko staniesz się właścicielem bogatego majątku.
Widzieć martwego orła zabitego przez kogoś innego – wróży to, że ktoś bezlitośnie pozbawi cię wysokiej pozycji i bogactwa.
Lecieć na orle – znaczy to, że czeka cię długa podróż do niemal niezbadanych krajów; twoje dążenie do zdobycia wiedzy i bogactwa zostanie ostatecznie uwieńczone powodzeniem.

Sennik Orły – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.