Sennik Ogrodzenie

Sen, że wchodzisz na ogrodzenie, oznacza, że twoje wysiłki zostaną uwieńczone sukcesem.
Spaść z ogrodzenia – to znak, że wdasz się w przedsięwzięcie, którego wykonanie przekracza twoje możliwości, i twoje wysiłki spełzną na niczym.
Jeżeli śni ci się, że wraz z innymi siedzisz na ogrodzeniu i że ogrodzenie się przewróciło, wskazuje to na wypadek, w którym ktoś zostanie poważnie ranny.
Sen, że przechodzisz przez ogrodzenie, wróży, że aby osiągnąć swoje cele, będziesz się uciekał do środków nie zawsze zgodnych z prawem.
Przewrócić ogrodzenie i przejść na drugą stronę – zapowiada to, że swoją przedsiębiorczością i energią przezwyciężysz wszystkie przeszkody na drodze do sukcesu.
Jeżeli widzisz, jak zwierzęta przeskakują przez ogrodzenie na twój teren, otrzymasz pomoc z nieoczekiwanego źródła; jeżeli zaś przeskakują z twojej działki na obcą, może to zapowiadać straty w handlu albo w innych interesach.
Sen, że budujesz ogrodzenie, oznacza, że swoją gospodarnością i pracowitością kładziesz fundamenty pod przyszły dobrobyt.
Dla młodej kobiety taki sen jest zapowiedzią powodzenia w miłości; jeżeli zaś sni, że ogrodzenie przewraca się albo że spada z ogrodzenia, może spodziewać się czegoś wręcz przeciwnego.

Sennik Ogrodzenie – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.