Sennik Mąż

Sen, że twój mąż porzuca cię, a ty nie rozumiesz dlaczego, zapowiada wzajemne żale i urazy między wami, ale zakończą się one nieoczekiwanym pojednaniem.
Jeżeli śnisz, że twój mąż źle cię traktuje i zarzuca ci niewierność, znaczy to, że będzie nadal darzył cię szacunkiem i zaufaniem, ale czekają cię inne zmartwienia; powinnaś być bardziej ostrożna w reagowaniu na względy okazywane ci przez mężczyzn.
Jeżeli we śnie widzisz męża martwego, spotkają cię rozczarowanie i smutek.
Jeżeli widzisz go bladego i zgnębionego, ucierpisz z powodu przewlekłej choroby kogoś z rodziny.
Jeżeli widzisz męża wesołego i przystojnego, twój dom będzie pełen radości i przed tobą będzie się otwierała jasna przyszłość.
Jeżeli śni ci się, że widzisz męża chorego, będziesz przez niego źle traktowana i zdradzana.
Jeżeli śnisz, że twój mąż kocha inną kobietę, oznacza to, że wkrótce znuży go otoczenie i będzie szukał przyjemności gdzie indziej.
Sen, że kochasz męża innej kobiety, oznacza, że twoje małżeństwo nie jest szczęśliwę albo, że nie jesteś szczęśliwa w panieńskim stanie, ale szanse na osiągnięć szczęścia są wątpliwe.
Dla kobiety niezamężnej sen, że jest mężatką, wskazuje na to, że brak jej zalet, które mężczyźni najbardziej podziwiają.
Jeżeli we śnie widzisz, jak twój mąż odchodzi od ciebie i w miarę oddalania się staje się coraz większy, oznacza to, że skłócone otoczenie uniemożliwi wzajemne zrozumienie między tobą a mężem.
Jeżeli sen nie ma przykrego zakończenia, harmonia w życiu rodzinnym zostanie przywrócona.
Dla kobiety sen, że widzi swojego męża w kompromitującej sytuacji, oznacza, że będzie miała kłopoty z powodu niedyskrecji przyjaciół.
Jeżeli śni, że został zabity znajdując się w towarzystwie innej kobiety i że dochodzi w związku z tym do skandalu, grozi jej separacja od męża albo utrata własności. Taki sen poprzedza niekorzystne wydarzenia, chociaż zło jest często wyolbrzymiane.

Sennik Mąż – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

8 komentarzy

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.