Sennik Lustro

Sen, że widzisz siebie w lustrze, oznacza, że spotka cię wiele zniechęcających wydarzeń; choroba może doprowadzić cię do załamania psychicznego i do ruiny materialnej.
Widzieć stłuczone lustro – to zapowiedź nagłej czy gwałtownej śmierci spokrewnionej z tobą osoby.
Jeżeli widzisz w lustrze innych ludzi, znaczy to, że inni będą postępowali nieuczciwie wobec ciebie, dbając tylko o swoje interesy.
Jeżeli we śnie patrzysz w lustro i widzisz odbicie dwóch twarzy, znaczy to, że prowadzisz podwójne życie. Będziesz oszukiwał swoich przyjaciół.
Widzieć w lustrze zwierzęta – to znak rozczarowania i straty materialnej.
Dla młodej kobiety sen, że rozbija lustro, wróży nieudane przyjaźnie i nieszczęśliwę małżeństwo. Jeżeli widzi w lustrze swojego kochanka bladego  i zmęczonego oznacza to śmierć albo zerwanie narzeczeństwa.
Jeżeli kochanek wydaje się szczęśliwy, dojdzie do ochłodzenia wzajemnych stosunków, ale tylko na krótki czas.
Dla mężatki sen, że widzi męża w lustrze, jest ostrzeżeniem, że będzie miała powód niepokoić się o swoje szczęście i swój honor.
Dla mężczyzny sen, że widzi obcą kobietę w lustrze, oznacza, że zrujnuje swoje zdrowie i doprowadzi do upadku swoje interesy z powodu nierozważnych związków.
Dla kobiety sen o lustrze oznacza, że spotka się wkrótce z przejawami szokujących oszustw i sprzeczności, które mogą doprowadzić do tragicznych scen albo do separacji.

Sennik Lustro – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

1 sen

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.