Sennik Labirynt

Jest to bardzo stary archetyp. Oznacza zamieszanie życia, które uniemożliwia Ci osiągnięcie szczęścia, musisz więc intensywnie spróbować dotrzeć przez samowiedzę do orientacji. Symbol ten wskazuje, byś zbadał ukryte strony swojej osobowości, a jego ślepe zaułki i łuki to wyrazisty symbol skomplikowanej natury człowieka. Labirynt oznacza też mylenie uczuć i obrazów albo konfliktowe potrzeby i opinie. W drodze przez labirynt odkrywasz swoją odwagę i talent do rozwiązywania problemów, który kłóci się z Twoimi obawami i wątpliwościami. Jeśli śnisz, że szczęśliwie wyszedłeś z labiryntu, oznacza to, że zły czas jest już za Tobą. Poza tym symbol ów może też wskazywać na duchową i psychiczną aberrację i na skrywaną miłość do kogoś. Na poziomie duchowym oznacza zaś Twoje życie albo drogę do Boga. Pokazuje też ludzkie życie ze wszystkimi jego wyborami, opóźnieniami i kłopotami.

Jeżeli śnisz o labiryncie, uwikłasz się w skomplikowane i trudne interesy, a twoja żona sprawi, że atmosfera w domu stanie się nie do zniesienia.
Jeżeli jesteś w labiryncie w nocy albo w ciemności, czeka cię krótkotrwała, ale bolesna choroba i kłopot.
Labirynt zielonych winorośli i drzew zapowiada nieoczekiwane szczęście, którego źródłem będzie to, co miało być przyczyną straty i rozpaczy.
Labirynt torów kolejowych, czyli sieć kolejowa, zapewnia o długich i męczących podróżach. Będzie to okazja do spotkania interesujących ludzi, ale nie do osiągnięcia korzyści finansowych.

Sennik Labirynt – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.