Sennik Gołębie

Sen o gołębiach budujących gniazda wskazuje na spokojne czasy i szczęśliwe domy rodzinne, w których dzieci są posłuszne, a wszyscy otaczani są miłością.
Dla młodej kobiety taki sen wróży wczesne i udane małżeństwo.
Słyszeć pojedynczy, posępny głos gołębia, to zapowiedź smutku i rozczarowania z powodu śmierci osoby, od której oczekiwałeś pomocy. Często jest to zapowiedź śmierci ojca.
Widzieć martwego gołębia – to znak, że dojdzie do rozstania męża i żony z powodu śmierci albo niewierności.
Jeżeli we śnie widzisz białe gołębie, oznacza to obfite plony i niezachwianą pewność co do lojalności przyjaciół.
Widziane we śnie stado białych gołębi wróży spokojne, niewinne przyjemności i pomyślne widoki na przyszłość.
Jeżeli śni ci się, że gołąb przynosi ci list, oznacza to, że otrzymasz dobre wiadomości od nieobecnych przyjaciół; taki sen mówi także o pogodzeniu się kochanków.
Jeżeli widziany we śnie gołąb wydaje się zmęczony, to pojednanie będzie przeniknięte nutą smutku albo pomyślne wiadomości mogą zawierać zasmucającą wzmiankę o chorobie przyjaciela; w sprawach zawodowych można spodziewać się nieznacznego pogorszenia.
Jeżeli śni ci się, że gołębie służą jako cel w zawodach strzeleckich i jeżeli ty także bierzesz w nich udział, znaczy to, że twoje okrucieństwo znajdzie wyraz w prowadzonych przez ciebie interesach. Taki sen jest ostrzeżeniem, żebyś wyrzekł się niskich i hańbiących przyjemności.
Widzieć lecące gołębie – to znak, że nie czekają cię żadne nieporozumienia; być może otrzymasz wiadomość od kogoś nieobecnego.

Sennik Gołębie – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

5 komentarzy

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.