Sennik Fryzjer

Fryzjer we śnie może symbolizować uzdrowiciela, a także intymny szacunek i cel. Salon fryzjerski może zaś oznaczać związek. Jest to sen częsty u ludzi, którzy znajdują się w związku z osobą, wobec której czują obojętność, nie ma między nimi czułości i radości. Fryzjer wskazuje również na powierzchowność i próżność oraz oznacza, że przywiązujesz zbyt wielkie znaczenie do świata zewnętrznego. Czasem sygnalizuje, w jaki sposób powinieneś rozważyć zmianę swojego wizerunku. Może to być również nawiązanie do życzeń seksualnych.

Dla młodej kobiety sen o fryzjerze wróży niewielkie polepszenie sytuacji materialnej.
Jeżeli śni ci się, że jesteś u fryzjera, oznacza to, że będziesz zamieszany w jakiś skandal wywołany przez niedyskrecję pewnej kobiety.
Dla kobiety taki sen zapowiada nieporozumienia rodzinne i zasłużone słowa krytyki.
Jeżeli kobieta śni, że farbuje sobie włosy, z trudem uniknie potępienia ze strony społeczeństwa, kiedy wrogowie będą chcieli narazić na szwank jej reputację.
Jeżeli każe sobie ułożyć włosy, jest to znak, że goni za płochymi przyjemnościami i że nie przebiera w środkach, żeby skłonić innych do spełnienia jej życzeń.

Znaczenie snu FRYZJER w innych kulturach i sennikach:

Sennik arabski:

Gdy we śnie widzisz fryzjera, jest to znak, że czeka Cię romans.

Jeśli odwiedzasz fryzjera, oznacza to, że grożą Ci straty finansowe, które ponieść możesz przez nadmierną gotowość do podejmowania ryzyka.

Gdy pracujesz z fryzjerem, jest to sygnał, byś uważał na pochlebców.

Fryzjer gwałtownie czeszący Ci włosy to znak, że powinieneś unikać obcych wpływów, gdyż wydobędą one z Ciebie osobiste wady.

 

Sennik indyjski:

Symbol ten wróży Ci świętowanie i uroczystość.

Sennik Fryzjer – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.