Sennik Drzwi

Jak podaje sennik, drzwi mogą też oznaczać zmianę między dwoma obszarami czy osobami, zapowiadać wejście w nowy etap życia, na przykład dojrzewanie i dorosłość.

W snach mężczyzn drzwi mogą oznaczać kobiece łono i fascynację kobietą.

Sennik drzwi

Otwarte drzwi

Czeka Cię ocieplenie stosunków z członkami rodziny, którzy w przeszłości nie byli dla Ciebie życzliwi. Spróbuj się na nich otworzyć i wybaczyć dawne krzywdy, a okażą Ci troskę i wsparcie, których od nich oczekujesz. 

Kiedy śnisz, że drzwi same się otwierają, jest to znak, że podchodzisz zbyt nieśmiało do kwestii rozwiązywania problemów.

Zamknięte drzwi

Bądź otwarty na nieoczekiwane wydarzenia i na nowo poznane osoby. Zaangażuj się w nadchodzące spotkania, a dzięki temu spotka Cię pozytywna niespodzianka. Zaufaj swojej intuicji i otwórz umysł na nowości.

Drzwi których nie można zamknąć

Nie móc zamknąć drzwi : oczekujesz zbyt wiele od bliskich Ci osób. Czasem warto odpuścić, by nie zepsuć relacji w rodzinie lub w grupie znajomych. Ludzie nie są idealnie i to właśnie znak, żeby ich zaakceptować z ich niedociągnięciami.

Sennik: drzwi bez klamki

Gdy w Twoim śnie pojawiają się drzwi bez klamki, wieszczy Ci to jakąś sytuację bez wyjścia. Sennik ostrzega, że możesz się znaleźć między młotem a kowadłem.

Drzwi uszkodzone, zepsute

Może wydarzenia z przeszłości przypominają o trudnościach i bolesnych chwilach. Jeśli wtedy było ciężko, teraz nie musisz obawiać się, że nie podołasz. Siła i opanowanie pomogą Ci pokonać przejściowe komplikacje losu.

Sen o drzwiach

Mogą odnosić się do otworów ciała, a zatem do seksualności.

Jeżeli śni ci się, że wchodzisz przez drzwi, oznacza to oszczerstwo i wrogów, którym daremnie chcesz się wymknąć. Dotyczy to każdego rodzaju drzwi z wyjątkiem drzwi prowadzących do domu twojego dzieciństwa. Jeżeli wchodzisz przez właśnie te drzwi, twoje dni będą pełne wszelkiej obfitości i pogody.
Jeżeli śnisz, że wchodzisz przez drzwi w nocy, kiedy pada deszcz, oznacza to dla kobiety – niewybaczalny postępek; dla mężczyzny zaś jest to zapowiedź uszczuplenia  swoich zasobów trwonionych na wydatki związane z jakimś występnym nałogiem; taki sen zapowiada także umówione spotkania.
Widzieć innych wchodzących przez drzwi oznacza, że będziesz się bezskutecznie starał, żeby twoje interesy przynosiły ci dochód. Taki sen wróży też zmiany dla rolników i polityków. Dla pisarza zapowiada zaś, że czytelnikom nie spodoba się sposób przedstawiania zdarzeń i nie będą czytali jego ostatnich książek. Jeżeli śni ci się, że przy próbie zamknięcia drzwi wypadają z zawiasów, raniąc kogoś z obecnych, oznacza to, że wielkie niebezpieczeństwo grozi twojemu przyjacielowi z powodu złej rady, jakiej mu nieświadomie udzieliłeś. Jeżeli widzisz, jak ktoś inny próbuje zamknąć drzwi i wypadają one z zawiasów, dowiesz się o jakimś niepowodzeniu twojego przyjaciela, ale nie będziesz w stanie mu pomóc.

Drzwi otwarte mogą symbolizować akt seksualny, ale też odzwierciedlać Twoje ogólne nastawienie do seksualności.

Przymusowo otwarte drzwi to znak, że hamujesz się w sferze seksualnej i nie robisz nic, by poradzić sobie z problemami. Może to też jednak oznaczać gwałt lub nadużycia.

Drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne, czyli do pokojów, wskazują na fakt, że możesz mieć konflikt między tym co świadome i nieświadome.

Sennik Drzwi – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

1 sen

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.