Sennik Deszcz

Moknąć na ulewnym deszczu – to znak, że będziesz się cieszył energią i zapałem młodości i że czeka cię powodzenie.
Jeżeli chmury deszczowe są ciemne, będziesz odczuwał niepokój z powodu poważnej sytuacji, w jakiej znajdą się twoje interesy.
Jeżeli we śnie widzisz i słyszysz nadchodzący deszcz i udaje ci się przed nim uciec, oznacza to, że z powodzeniem zrealizujesz swoje plany, a twoje inne zamierzenia szybko dojrzeją do wykonania.
Siedzieć w domu i patrzeć przez okno na strugi deszczu – to zapowiedź, że będziesz bogaty, a twoja namiętna miłość będzie odwzajemniona.
Słyszeć uderzenia kropel deszczu o dach – to znak osiągnięcia rodzinnego szczęścia i zadowolenia. Będziesz się cieszył dobrobytem w skromnym zakresie.
Jeżeli śni ci się, że pada deszcz i twój dom przecieka, to – jeśli woda jest czysta – spotka cię raczej niespodziewana i niedozwolona przyjemność; ale jeżeli woda jest brudna czy mętna, to czeka cię niedozwolona przyjemność, która była przez ciebie zaplanowana i która ostatecznie wyjdzie na jaw.
Jeżeli słuchając deszczu poczujesz żal z powodu zaniedbania jakiegoś obowiązku, oznacza to, że będziesz szukał przyjemności nie zważając na poczucie przyzwoitości i sprawiedliwości innej osoby.
Dla młodej kobiety sen, że jej ubranie jest mokre i pobrudzone od deszczu, wróży, że popełni niedyskrecję wobec pewnej osoby i że przyjaciele będą ją podejrzewali o nierozsądne oddawanie się płochym rozrywkom.
Widzieć, jak deszcz pada na bydło w zagrodzie, to zapowiedź niepowodzenia n interesach i nieporozumień w kołach towarzyskich.

Sennik Deszcz – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.