Sennik Cmentarz

Jeżeli śnisz, że jesteś na pięknym i dobrze utrzymanym cmentarzu, otrzymasz nieoczekiwaną wiadomość o wyzdrowieniu osoby, którą opłakiwałeś jako zmarłą, i będziesz miał ważny tytuł do gruntów zajmowanych przez uzurpatorów.
Widzieć zarośnięty ciernistymi krzakami i zapomniany cmentarz – to zapowiedź, że będziesz widział, jak twoi wszyscy bliscy cię opuszczają, aż zostaniesz sam na łasce obcych ludzi.
Dla młodych ludzi sen, że spacerują milczącymi alejkami zmarłych, wróży, że spotka ich czuła i serdeczna reakcja ze strony przyjaciół, ale będą musieli stawić czoło zmartwieniom, których ich przyjaciele nie będą w stanie odwrócić.
Panna młoda śniąca, że w drodze na swoją ceremonię ślubną przechodzi przez cmentarz, straci męża w tragicznym wypadku podczas podróży.
Jeżeli matka śni, że zanosi świeże kwiaty na cmentarz, jest to znak, że jej rodzina długo będzie się cieszyła dobrym zdrowiem.
Dla młodej wdowy sen, że odwiedza cmentarz, zapowiada, że wkrótce zrzuci żałobę, żeby przywdziać strój ślubny. Jeżeli odrzuca smutek i przygnębienie, będzie miała nowe troski i zmartwienia.
Dla starych ludzi sen o cmentarzu jest zapowiedzią, że wkrótce czeka ich inna podróż, która przyniesie im doskonały odpoczynek.
Widzieć małe dzieci zbierające kwiaty i goniące za motylami pośród grobów – to znak pomyślnych zmian; nie będziesz już musiał opłakiwać żadnego ze swoich przyjaciół. Wszyscy będą się cieszyli dobrym zdrowiem.

Sennik Cmentarz – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.