Sennik Chusteczki do nosa

Sen o chusteczkach oznacza flirty i przypadkowe interesy.
Zgubić chusteczkę – to zapowiedź zerwania zaręczyn bez twojej winy.
Porwana chusteczka to znak, że kłótnie między kochankami staną się tak oste, że pogodzenie między nimi będzie już raczej niemożliwe.
Jeżeli we śnie widzisz zabrudzone chusteczki, oznacza to, że zejdziesz na złą drogę z powodu nieodpowiedniego towarzystwa.
Sen o dużej ilości białych, czystych chusteczek wróży, że oprzesz się natarczywym pochlebstwom pozbawionych skrupułów i złośliwych osób i dzięki temu uzyskasz dostęp do szlachetnych związków miłości i małżeństwa.
Chusteczki kolorowe oznaczają, że chociaż twoje interesy mogą nie być uczciwe, prowadzisz je w sposób tak zręczny, że nie grozi ci kompromitacja.
Jeżeli widzisz we śnie jedwabną chusteczkę, oznacza to, że twoja zajmująca i przyciągająca osobowość będzie promieniowała na innych radością i pogodą, a twoje życie będzie szczęśliwe.
Jeżeli młoda kobieta śni, że macha chusteczką na pożegnanie lub żeby zwrócić na siebie uwagę, albo jeżeli widzi, jak inni to robią, to jest to zapowiedź, że wkrótce wybierze się na moralnie wątpliwą wycieczkę, albo że może świadomie narazić na szwank swoją reputację dla zaspokojenia swojej zachcianki.

Sennik Chusteczki do nosa – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.