Sennik Były chłopak

Sennik były chłopak

Były chłopak

Jeśli śni Ci się były chłopak, oznacza to, że tęsknisz za swoją dawną ukochaną osobą i pragniesz ją zobaczyć. Sennik podpowiada, że będziesz musiał w końcu coś postanowić, spotkaj się lub przestań w końcu o tym rozmyślać.

Wiele zależy od tego, w jakiej odległości znajdujecie się we śnie, czy macie ze sobą kontakt wzrokowy i czy rozmawiacie. Jeśli tak, to jak podpowiada sennik, może to wskazywać, iż jest jeszcze szansa.

Jeśli jednak nie ma między Wami żadnej chemii a on/ona nawet Cię nie widzi, to znak, że tęsknisz, ale doskonale wiesz, że zbyt wiele między Wami się wydarzyło, by była szansa na powrót do siebie.

Powrót to byłego chłopaka

Jeśli we śnie wracasz do swego byłego partnera po rozstaniu, to znak, że Twoje uczucia do końca nie wygasły. Jak mów sennik, podświadomie o tym marzysz.

Sennik: całować się z byłym chłopakiem

Gdy we śnie całujesz się z byłym chłopakiem, oznacza, że pora otrząsnąć się z nieudanego związku i zacząć szukać nowego partnera.

Rozmowa z byłym chłopakiem

Kiedy rozmawiasz ze swoim były, to znak, że możecie mieć jeszcze szansę. Sennik sugeruje dać temu uczuciu jeszcze szansę.

Były chłopak mnie przytula

Jeśli były chłopak Cię przytula i czujesz jego obecność, tęsknisz bardziej niż Ci się wydaje.

Chce wrócić

Jeżeli on chce do Ciebie wrócić, to znak, że próbujesz o nim zapomnieć.

Chłopak z dzieciństwa

Kiedy kobietaśni o chłopaku z dzieciństwa, oznacza to, że tęskni za młodością i nastoletnią wolnością.

Były chłopak udziela Ci rady

Jeśli były partner udziela Ci rady dotyczącej spraw sercowych, taki sen jest ostrzeżeniem przed powielaniem w nowej relacji błędów z byłego związku, z przeszłości.

Były chłopak płacze

Kiedy w Twoim śnie były chłopak płacze, oznacza to, że będziesz żałować błędów z przeszłości. Sennik wskazuje jednak, że nie powinieneś zbytnio się martwić.

Były chłopak wyznaje miłość

Jeżeli w śnie Twój były chłoapk wyznaje Ci miłość to sygnał, że powinieneś zadbać o relacje z najbliższymi. Być może żona lub partnerka czuje się ostatnio przez Ciebie zaniedbywana. A może dzieci albo przyjaciele chętnie spędziliby z Tobą trochę więcej czasu. Skup się dziś na tych, na których najbardziej Ci zależy. 

Były chłopak i pocałunek

Całowanie w śnie ze swoim byłym chłopakiem oznacza, że Twoja miłość zostanie wystawiona na niełatwą próbę. Zaciśnij zęby, schowaj dumę do kieszeni i wspólnie z partnerem poszukaj najlepszych rozwiązań i kompromisów. Dobrze przepracowany kryzys umocni Wasze więzi. 

Kłótnia z byłym chłopakiem

Sen o kłótni z byłym to sygnał, oznacza on, że wydając pieniądze działasz zbyt pochopnie. Powinieneś zachować zdrowy rozsądek i umiar, w przeciwnym wypadku odniesiesz straty finansowe, będące dla Ciebie gorzką nauczką. Zachowaj ostrożność przy wszelkich wydatkach.

Były chłopak z nową dziewczyną

Widzieć w śnie byłego chłopaka z nową dziewczyna oznacza, że masz w sobie duże poczucie ograniczeń i chcesz się od nich uwolnić. Czasem to wszystko tak Cię przytłacza, że aż chcesz uciec daleko, gdzie nikt Cię nie znajdzie. Pozwól sobie na chwilę oddechu. Wyłącz telefon i spędź czas tak, jak lubisz.

źródło : sennik.biz – były chłopak

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.