Sennik Była dziewczyna

Sennik była dziewczyna

Widzieć byłą dziewczynę

Otwiera się przed Tobą kilka interesujących możliwości zawodowych. Spróbuj otworzyć się na nowe znajomości. Wśród nowo poznanych osób może być ktoś, kto pomoże Ci skierować Twoją karierę na nowe tory.

Była dziewczyna obecnego partnera, chłopaka

Widziec w śnie byłą dziewczyne aktualnego partnera oznacza, że w najbliższym czasie staraj się unikać nadmiernego spożycia alkoholu. Może być to znak, że boleśnie się wygłupisz pod wpływem używek. Cierpliwie przeczekaj najbliższe tygodnie, a później z powrotem radośnie korzystaj z życia.

Była dziewczyna z nowym chłopakiem

Długo wyczekiwany przez Ciebie moment Twojego życia nadejdzie szybciej niż się tego spodziewasz. Dostarczy Ci on więcej pozytywnych emocji niż się spodziewasz, nie możesz jednak dać się im ponieść. Powoli delektuj się tą chwilą.

Była dziewczyna w ciąży

Nastanie koniec Twoich kłopotów. Zaczniesz osiągać sukcesy i problemy odejdą w niepamięć. Przed Tobą prawdziwa złota era, uwierz, ponieważ warto tak postąpić. Pieniędzy na realizację marzeń nie zabraknie. 

Całkowanie się z byłą dziewczyną

Czeka Cie niespodziewana wizyta osoby, która była dla Ciebie ważna w przeszłości. Przygotuj się na to spotkanie, ponieważ wiążą się z nim niewygodne wspomnienia. Spotkanie pomoże Ci jednak zamknąć niedokończone sprawy z dawnych lat.

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.