Sennik Bydło

Jeżeli widzisz we śnie dorodne bydło spokojnie pasące się na zielonych pastwiskach, oznacza to dobrobyt i szczęście dzięki życzliwemu i miłemu towarzyszowi.
Widzieć bydło wychudzone i zaniedbane, słabo odżywione – to znak, że prawdopodobnie będziesz ciężko pracował przez całe życie, ponieważ źle gospodarujesz swoją energią i nie przywiązujesz wagi do szczegółów w pracy. Po tym śnie powinieneś zmienić swoje zwyczaje.
Bydło pędzące w rozsypce – to znak, że będziesz musiał wytężyć wszystkie siły, żeby utrzymać swoją karierę na właściwej, przynoszącej korzyść drodze.
Widzieć stado krów w porze dojenia – to zapowiedź, że będziesz właścicielem majątku, o który wielu się ubiegało. Dla młodej kobiety taki sen oznacza, że jej uczucia nie będą podeptane przez jej wybranego.
Sen o mlecznych krowach z pełnymi wymionami zapowiada, że czeka cię wielki dobrobyt. Jeżeli cielę wyssało mleko, jest to znak, że utracisz ukochaną osobę z zawodu niechęci do okazywania jej swojej wzajemności albo majątek z powodu zaniedbania swoich interesów.
Widzieć we śnie młode cielęta – to znak, że staniesz się wielkim ulubieńcem w twojej społeczności i pozyskasz serce wiernej ci osoby. W sprawach zawodowych taki sen oznacza zysk ze sprzedaży. Dla kochanka – podjęcie zobowiązań, które będą respektowane. Jeżeli cielęta są raczej mizerne, można się spodziewać tego samego, z tym że cele, do jakich się dąży, będą trudniejsze do osiągnięcia. Bydło o długich nogach, czarnej sierści i agresywne oznacza wrogów.

Sennik Bydło – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

1 sen

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.