Sennik Bóg

Jeżeli we śnie widzisz Boga, znaczy to, że dostaniesz się pod wpływ apodyktycznej kobiety występującej pod płaszczykiem chrześcijaństwa. Ten sen nie wróży nic dobrego.
Jeżeli Bóg do ciebie przemawia, jest to znak, że grozi ci potępienie. Różnego rodzaju interesy przyjmą zły obrót. Jest to także zapowiedź pogorszenia się zdrowia i może nawet rychłej śmierci.
Jeżeli śni ci się; że modlisz się do Boga, będziesz miał powody do okazania żalu za błąd, który popełniłeś z własnej winy. Ten sen powinien skłonić cię do bardziej sumiennego przestrzegania dziesięciorga przykazań.
Sen, że Bóg obdarza cię szczególnymi łaskami, oznacza, że staniesz się ulubieńcem poważnej i wpływowej osoby, która pomoże ci w zdobyciu wyższej pozycji społecznej.
Jeżeli śnisz, że Bóg zsyła na ciebie swojego ducha, jest to zapowiedź wielkich zmian w twojej wierze. Po tym śnie poszerzysz swoje poglądy z zakresu dogmatyki chrześcijańskiej albo możesz być surowo ukarany za popełnienie jakiegoś nierozsądnego czynu, który okryje cię hańbą.
Bóg przemawia częściej do tych, którzy przekraczają Jego przykazania niż do tych, którzy żyją zgodnie z nimi. Nawrócenie na właściwą drogę marnotrawnego dziecka jest dziełem ducha Bożego, który przekazuje mu znaki i wizje. Czujna energia ukrytych, wewnętrznych sił przywiodła do ołtarza pokuty takich ludzi, jak Eliasz, Jonasz, Dawid i Paweł.

Sennik Bóg – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

11 komentarzy

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.