Sennik Błoto

Symbolizuje żądze, namiętność i dążenia materialne, które sami często uważamy za nieczyste. Ujawnia się lęk przed utratą kontroli i zejściem na złą drogę. Błoto może oznaczać, że uporamy się z problemami psychicznymi spowodowanymi przez nieuświadomione treści. Błoto we śnie czasami jest również zapowiedzią skandalu, kalumni („być obrzucanym błotem”), albo propozycji, które rzucą cień na reputację śniącego.

Jednak błoto jest także nawozem. Możliwe więc, że ta negatywna faza życia, deprymująca i będąca źródłem zepsucia, obróci się na korzyść, jeśli śniący będzie zdolny drogą walki lub zabiegów dyplomatycznych, przekształcić zręcznie błoto w nawóz, tzn. przywrócić dobrą opinię o sobie. W tym wypadku błoto się upłynni, osuszy i zapoczątkuje rozkwit.

Jeżeli widzisz we śnie świeżo poruszoną błotnistą ziemię wokół roślin czy drzew, wskazuje to na twoją zapobiegliwość i dobre zdrowie.
Jeżeli widzisz swoje ubranie zabrudzone błotem, będziesz zmuszony ratować się przed zaraźliwą chorobą, opuszczając swój dom albo podporządkowując się surowym rozporządzeniom prawa.
Jeżeli śni ci się, że ktoś obrzuca cię błotem, to znaczy, że wrogowie będą próbowali narazić na szwank twoją reputację.

Sennik Błoto  – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.