Sennik Biżuteria

Sennik biżuteria

Złota biżuteria

Sen o złotej biżuterii oznacza, że pomimo przejściowych trudności osiągniesz zamierzony sukces. Pamiętaj, że kluczem do realizacji Twoich życiowych celów jest determinacja. Jeśli masz obok siebie zaufaną osobę, nie bój się poprosić jej o pomoc.

Srebrna biżuteria

srebrna biżuteria w śnie zapowiada się trudny czas. W pracy czekają Cię pewne trudności, które zdołasz przetrwać, o ile zachowasz cierpliwość i rzetelne podejście do obowiązków. W najtrudniejszym momencie otrzymasz pomoc od osoby, po której się tego zupełnie nie spodziewasz.

Znaleźć bizuterię

Kiedy we śnie znalazłeś biżuterię, taki sen wieszczy Ci wielkie szczęście.

 • Gdy we śnie nosisz jakąś biżuterię, oznacza to, że niedługo będziesz miał nowe źródło utrzymania.
 • Sen o oglądaniu biżuterii zapowiada, że wkrótce otrzymasz od kogoś miły prezent, podarek.
 • Gdy we śnie oglądasz diademy, podziwiasz je, to znak, że czekają Cię nagrody i zaszczyty.
 • Jeśli we śnie oglądasz łańcuszki albo jakieś pierścienie, oznacza to,że zakochasz się lub znajdziesz przyjaciela.
 • Sen o biżuterii sztucznej, może świadczyć o tym, że Twój partner zachowa się nieodpowiedzialnie.
 • Jeżeli we śnie kupujesz biżuterię, może to być znak, że na horyzoncie już czeka nowy, gorący związek pełen namiętności.
 • Sen o utracie biżuterii wskazuje na rozczarowanie lub stratę moralną.
 • Jeśli we śnie czyścisz biżuterię, powinieneś uważać na fałszywe osoby z Twojego otoczenia, bo ktoś może być Ci niechętny i źle Ci życzyć.
 • Gdy we śnie polerujesz ją z zapałem, będziesz miał wiele obowiązków na głowie.
 • Jeżeli odziedziczyłeś ją po kimś, to znak, że mimo bogactwa będziesz nieszczęśliwy i czegoś będzie Ci brakować.
 • Kiedy we śnie ktoś okradł Cię z biżuterii, zapowiada Ci to utratę nadziei i rozczarowania.

Znaczenie snu biżuteria

Biżuteria we śnie odnosi się z reguły do faktu, że jesteś w życiu właścicielem czegoś cennego albo możesz to mieć. Jeśli śnisz, że inna osoba daje Ci biżuterię, zapowiada to, że osiągniesz szacunek, o jakim marzysz. Jeżeli rozdajesz biżuterię, oznacza to, że masz coś do zaoferowania innym ludziom. Biżuteria wskazuje też na cechy nabyte przez trudne doświadczenia, które doceniasz w sobie i możesz łatwo pokazać innym osobom. Może również symbolizować mulość, którą dajesz i odbierasz. Jeśli kobieta daje biżuterię mężczyźnie, oznacza to, że coś do niego czuje. Symbol ten może również oznaczać obecny stan i wyrażać pragnienie miłości oraz uznania. Jeśli śnisz o wielkiej ilości albo imponującej biżuterii, oznacza to Twoje wysokie dążenia albo nierealne pragnienia. Może to też oznaczać, że nie przedstawiasz siebie szczerze na zewnątrz, ale skłaniasz się do przesady, bo dążysz do szacunku i ważności. Kiedy śnisz, że zakładasz biżuterię, oznacza to, że chcesz odwrócić uwagę innych od swoich błędów. Jeśli rozdajesz biżuterię, oznacza to, że chcesz mieć lepsze relacje ze swoim otoczeniem. Biżuteria często oznacza też uczucia, które żywisz sam do siebie. Ważną rolę odgrywa tu, czy jest ona cenna, czy może fałszywa albo tania. Odzwierciedla to Twoje poczucie własnej wartości albo to, jak jesteś szacowany przez innych ludzi. Na poziomie duchowym oznacza zaś honor bez próżności.

Sen o biżuterii

Może oznaczać, że zachowujemy się nienaturalnie i przeceniamy własne zalety, ponieważ zależy nam na poważaniu.

Sennik biżuteria

Biżuteria oznaczaczar, uwodzenie i fascynację oraz wysublimowany kobiecy erotyzm, rzadziej siłę paranormalną.

Materiał, z którego biżuteria jest wykonana, warunkuje interpretację snu (złoto, srebro itp.), podobnie forma (pierścień, kolczyki, naszyjnik, bransoleta, perły, diadem, kamienie szlachetne itp.).

Jeśli śni nam się, że zakładamy biżuterię, najprawdopodobniej oznacza to, iż na jawie mamy świadomość jakichś naszych niedostatków, czy to dotyczących wyglądu, czy na przykład braków w wiedzy i chcemy, by nasze otoczenie nie zwracało na to uwagi, więc staramy się jakoś to sobie zrekompensować.

Gdy śni nam się, że dajemy komuś biżuterię w prezencie, jest to znak, że na jawie zależy nam , by jakaś osoba darzyła nas cieplejszymi uczuciami, ale zdajemy sobie sprawę z tego, iż nie jesteśmy w stanie zasłużyć na jej serdeczność, bo nie mamy do tego wystarczających możliwości. Analogicznie, jeśli to nam ktoś ofiarowuje biżuterię, oznacza to, iż na jawie komuś zależy, by coś od nas uzyskać, niekoniecznie w wymiarze uczuciowym.

Sennik Biżuteria – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.