Sennik Basen

Sennik basen

Ogółem basen jako motyw senny jest symbolem naszej nieświadomości, ale ściśle określonej. Wynika to z tego, że niej jest on zbiornikiem naturalnym, którego byśmy nie znali, lecz jest zbudowany przez ludzi, ma znaną nam konstrukcję, wiemy, jaka jest jego głębokość i niczym nie może nas zaskoczyć. Ma także ograniczoną powierzchnię i możemy się czuć na jego obszarze bezpiecznie. Zatem sny takie należy odczytywać jako wskazujące na tę część naszej podświadomości, która wprawdzie na ogół pozostaje dla nas tajemnicza, ale jednak w jakimś stopniu możemy ją odkryć i poznać, w przeciwieństwie do niezgłębionego oceanu czy stale będących w ruchu rzek.

Przydomowy basen wskazuje na sferę prywatną, zaś każdy inny – zbiorową, może zatem oznaczać związki i relacje z ludźmi. Kluczowe są osoby towarzyszące nam w tym śnie, a także to, czy potrafimy pływać, czy nie. Bardzo ważna jest również woda – czy jest spokojna i gładka, czy wzburzona, brudna i mętna, czy czysta i przejrzysta. Warto także zwrócić uwagę na relacje, jakie we śnie mamy z osobami, które towarzyszą nam na basenie – czy jesteśmy do nich przyjaźnie nastawieni, czy też nie. Należy też zwrócić uwagę na to, w co na basenie jesteśmy ubrani i czy czujemy się z tym komfortowo.

Znaczenie snu basen 

  • Kiedy we śnie widzisz osoby pływające w basenie, wieszczy Ci to spełnienie marzeń.
  • Jeżeli we śnie kąpiesz się w ubraniu, to znak, że wydarzy się coś, co wywoła w nas wiele uczuć.
  • Jeśli we śnie kąpiesz się w basenie, to znak, że nawiążesz nowe znajomości, które pomogą osiągnąć Ci awans. Sennik także sugeruje, że przed Tobą nowy związek miłosny.
  • Sen o basenie z czystą wodą, oznacza, że pokonasz swoje największe problemy.
  • Basen z wodą brudną zgodnie z sennikiem zapowiada pojawienie się pewnego, tajemniczego wielbiciela. Również kłopoty i rozterki. 
  • Gdy we śnie masz basen koło domu, to znak, że chcesz uporządkować swoje sprawy uczuciowe, ale nie wiesz jak się za to zabrać, naucz się rozmawiać o tym, co czujesz i co najważniejsze, nie wstydź się tego.
  • Jeśli we śnie widzisz osoby pływające w basenie, wieszczy Ci to spełnienie marzeń. Twój los się odmieni, a fortuna zacznie Ci sprzyjać.

Sennik basen pusty, bez wody

Jeżeli we śnie widzisz pusty basen bez wody, to znak, że będziesz niezadowolony i popadniesz w kompleksy. To również symbol niedosytu.

Basen pełny z wodą

sen o pełnym basenie z wodą jest to znak potencjalnego zagrożenia chorobą. Dbaj o swoje zdrowie. W najbliższym czasie dobrze się wysypiaj, zdrowo odżywiaj i uprawiaj sport, by uchronić się przed niechcianymi problemami zdrowotnymi.

Pływanie w basenie

Jeśli we śnie szybko pływasz w basenie, to znak, że osiągniesz swe cele bez większego wysiłku.

Pływanie w basenie wskazuje na postępy w działaniu. Sennik interpretuje ten sen dość pozytywnie i zachęca śniącego do działania. 

Gdy we śnie kupujesz bilet na basen, to znak, że czeka Cię poprawa sytuacji.

Kiedy we śnie widzisz cudzy basen, świadczy to o Twojej zazdrości o sukcesy innych ludzi i zapowiada trudności finansowe.

Jeżeli kupujesz basen w swoim śnie, to znak, że zbliżają się bardzo radosne dla Ciebie chwile.

Gdy we śnie skaczesz do basenu, to znak, że Twój organizm domaga się relaksu.

Sen o chłodnej wodzie w basenie wieszczy nam dobre zdrowie i wspaniałą kondycję finansową.

Basen zarośnięty i zniszczony symbolizuje naszą samotność. Taki sen wskazuje, iż powinieneś wyjść do ludzi.

Basen z dziećmi, sen wskazuje na uciążliwe i źle dobrane towarzystwo. Ktoś będzie Cię bardzo męczył lub zanudzał. 

Basen ze zjeżdżalnia, zazdrość i zawiść względem kogoś. 

Basen wypełniony ludźmi: sen należy interpretować podobnie jak basen z dziećmi. Wskazuje na uciążliwe, kłopotliwe towarzystwo. 

Topić się w basenie: walka i wołanie o pomoc. Również ostrzeżenie przed ryzykiem i nieszczęściem. 

Nurkować w basenie: lęk przed nieznanym lub poszukiwanie wartości. Zastanów się czy nie zazdrościsz innym? 

Basen z zimną wodą, lodowatą wodą: boleśnie skonfrontujesz się z rzeczywistością. Sennik wieszczy Ci nieprzyjemności oraz trudną do zaakceptowania prawdę. 


Sen o kąpaniu się w basenie jest dla młodej kobiety zapowiedzią, że jej kobiecy wdzięk pozyska jej prawdziwych przyjaciół i pomoże jej w uzyskaniu awansu.

Sennik Basen – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.