Sennik Aktor (aktorka)

Aktor często pojawia się we śnie osób, które poruszają się w kręgach, w których czują się źle, a muszą udawać, ze jest inaczej. Może to być również wyraz tego, że projektujesz sobie idealną osobowość, którą chciałbyś być i która jest dla Ciebie niedościgłym ideałem.

Jeżeli widzisz we śnie aktorkę, to znaczy, że czeka cię w obecnym czasie okres niczym nie zakłóconej przyjemności i łask.
Jezeli widzisz aktora pogrążonego w smutku, to znak, że chętnie użyjesz swoich środków i wpływów, żeby pomóc przyjacielowi, który popadł w tarapaty i długi.
Jeżeli we śnie myślisz, że jesteś aktorem, będziesz musiał pracować na utrzymanie, ale twoja praca sprawi ci przyjemność.
Jeżeli śnisz, że kochasz się w aktorce, znajdziesz przyjemność w swoich upodobaniach i talentach i nie zaznasz trudu i mozołu nie chcianej pracy.
Widzieć martwego aktora czy martwą aktorkę – to znak, że twoje szczęście i powodzenie nieoczekiwanie zamienią się w rozpaczliwą nędzę.
Jeżeli widzisz aktorów błąkających się bez środków do życia, znaczy to, że twoim sprawom, które zapowiadały się obiecująco, zagraża niepomyślny obrót. Dla tych, którzy cieszą się ustabilizowanym życiem rodzinnym, jest to ostrzeżenie przed gwałtowną zmianą i wiarołomnymi obietnicami. Dla młodej kobiety sen, że jest zaręczona z aktorem albo że ma wkrótce poślubić aktora, zapowiada, że przyjemność, jaką sprawi jej lekkomyślne postępowanie, szybko przeminie i pozostaną tylko wyrzuty sumienia i żal.
Dla mężczyzny sen, że flirtuje z aktorką, jest znakiem, że jego nieporozumienia z żoną czy narzeczoną przyniosą mu wiele cierpień.

Sennik Aktor – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.