Sennik Ropień

Psychologia snu:

Ropień jest sygnałem, że Twoje negatywne myśli i uczucia niszczą Cię od środka i zabijają Twoją radość życia, musisz więc jak najszybciej się od nich uwolnić. Jeśli przeżywasz właśnie jakiś kryzys emocjonalny, istnieje obawa, że „ból duszy” doprowadzi Cię do choroby psychosomatycznej, czyli cierpienie duszy przeniesie się na dolegliwości fizyczne. Symbol ten oznacza też nadmierny lęk przed chorobami zakaźnymi, ale czasem również może sygnalizować skrywany niesmak do własnego ciała i potrzebę oczyszczenia go.

Sennik arabski:

Ropień we śnie może oznaczać, że masz wielkie zmartwienia i problemy z powodu złej sytuacji, w jakiej się znajdujesz. Gdy śni Ci się, że masz ropień, oznacza to, że masz wrogów, którzy wkrótce otwarcie wystąpią przeciwko Tobie. Otwarty ropień to znak, że teraz przeżywasz zły okres, ale wkrótce ponownie znajdziesz się na szczycie.

Sennik babuni:

Ropień w stanie przewlekłym to znak, że masz z kim dzielić niepowodzenia, nie powinieneś więc zbyt mocno się nimi martwić. Ropień we śnie chorej osoby zapowiada szybki powrót do zdrowia.

Sennik indyjski:

Jeśli śnisz, że masz wiele wrzodów i ropni, zapowiada to dla Ciebie bogactwo, ale  i zmartwienia.

Kiedy śnisz, że zostałeś zarażony ropniami, oznacza to, że nie uda Ci się już więcej ukrywać swojego bogactwa i prawda o nim wyjdzie na jaw.

Jeśli we śnie masz wysypkę z jasnych ropni, oznacza to dla Ciebie bogactwo, zaś ciemne ropnie to znak, że stracisz wiele ze swego majątku i będziesz przezywał wielkie trudności.

Ropień z obrzękiem zapowiada, że będziesz cieszył się poważaniem możnych i bogatych, ale nie będziesz miał szczęścia w domu.

Sennik ropień  – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.