Sennik

Znaczenie snu Sennik Ubranie

Popularne

Sennik Ubranie

Jeżeli śni ci się ubranie, twoje przedsięwzięcia będą udane albo nieudane w zależności od tego, czy ubranie jest całe i czyste, czy brudne i zniszczone.
Widzieć we śnie ładne, ale niemodne ubranie – to znak, że będzie ci się powodziło, lecz będziesz pogardzał postępowymi ideami.
Jeżeli we śnie odrzucasz ubranie niemodne, przerośniesz obecne otoczenie i wejdziesz w świat nowych związków, nowych przedsięwzięć i nowych miłości, stając się innym człowiekiem.
Widzieć we śnie siebie albo innych w białym ubraniu – to zapowiedź licznych zmian, które prawie zawsze będą przynosiły ze sobą smutek.
Jeżeli śni ci się, że spacerujesz z osobą ubraną na biało, tę osobę czeka choroba albo inne zmartwienie, chyba że jest to młoda kobieta albo dziecko, wtedy bowiem będziesz cieszył się, przynajmniej przez jakiś czas, miłym otoczeniem.
Widzieć we śnie siebie albo innych w czerni – to zapowiedź kłótni, rozczarowań i niemiłego towarzystwa albo niepowodzenia w interesach.
Żółte ubranie symbolizuje zabawy i poprawę finansową.
Sen o niebieskim ubraniu oznacza, że dzięki energicznym i uporczywym staraniom osiągniesz duży postęp na drodze do realizacji swoich celów. Pomogą ci w tym wierni przyjaciele.
Zielone ubranie jest symbolem pomyślności i szczęścia.
Widzieć we śnie różnokolorowe ubranie – to zapowiedź szybkich zmian i na przemian dobrych i złych wpływów w przyszłości.
Jeżeli śni ci się źle uszyte ubranie, czekają cię niepowodzenia w miłości i prawdopodobnie podejmiesz błędne decyzje w interesach.
Dla kobiety sen, że nie jest zadowolona ze swojego ubrania, oznacza, że będzie miała wiele przeszkód na drodze do uzyskania społecznego awansu.
Jeżeli podziwia we śnie ubranie innych – wróży to, że będzie zazdrosna o swoich przyjaciół.
Sen, że zgubiłeś część ubrania, wskazuje na kłopoty w interesach i w miłości.
Dla młodej kobiety sen, że nosi czarny kostium, wróży, że czeka ją oczyszczający smutek i rozczarowanie.
Jeżeli kobieta we śnie widzi swoje ubranie brudne czy podarte, straci dobre imię, jeżeli nie będzie ostrożna w swoim postępowaniu. Czyste, nowe ubranie zapowiada pomyślność.
Sen, że masz obfitość albo jakiś wybór ubrań, to nie jest dobry znak; może ci brakować środków do życia. Dla młodej osoby taki sen oznacza zawiedzione nadzieje i rozczarowania.
Widzieć ślubne ubranie – znaczy to, że weźmiesz udział w przyjemnych zajęciach i spotkasz nowych przyjaciół. Jeżeli jest ono poplamione lub pomięte, zapowiada to, że stracisz bliskie kontakty z jakąś bardzo podziwianą osobą.

Sennik Ubranie – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny:

Pomóż nam i umieść na swojej stronie / blogu linka do e-sennik.pl Tagi dla Sennik Ubranie , , , , , , , , , , , , , , , , ,

7 sny o Ubranie

 1. marjusz pisze:

  Rozmawiałem z była kobieta o tym żeby się pogodzić opowiedziała mię Ja spytałem dlaczego nie bo byłam z kimś 2tygodnie Ale poszedł była ubrana na czarno jak nigdy

 2. Magdalenka pisze:

  Śniło mi się, że otwierałam z moimi znajomymi moją szafę i wisiała tam brudna, smierdząca czarna sukienka. Rozmawiali oni między sobą że to była moja sukienka, zachowywali się tak jakby mnie przy nich nie było co wyglądało jakbym ja zmarła. Lecz później mój chłopak wszedł do pokoju w którym kucałam i płakałam i wydaje mi się że płakałam. Pogubiłam się w tym śnie. Bardzo proszę o interpretacje.

 3. Julita pisze:

  Widziałam jak kuzynka wiesza białe pranie na moje linki…wszystko było lśniąco białe..

 4. Ann pisze:

  A mnie niedawno śniło się, że robię porządek w szafie z ubraniami i zastanawiam się co zostawić a czego się pozbyć. Jestem ciekawa co to znaczy. Bo możliwość wybierania w ubraniach nie jest zbyt optymistyczna. hmm

 5. marzena pisze:

  Co moze znaczyć taki sen
  widziałam mojego dorosłego syna ubranego w strój kobiety było to eleganckie ubranie we śnie wybierał się na impreżę
  m

 6. natalia pisze:

  jeśli we śnie widzisz duża ilość ubrań będziesz miała kłopoty finansowe, które mogą spowodować rodzinne kłótnie

 7. Kasia pisze:

  w moim śnie na całym podwórku przed domem byłego męża były poukładane „w kostkę” różnokolorowe ubrania, ale nijak nie posegregowane, że tu spodnie tu bluzki w takim czy takim kolorze, wszystko ułożone, ale bez ładu – wyglądało na to, że były mąż i jego obecna żona trudnią się sprzedażą tychże ubrań. co to może znaczyć?

Opisz swój sen związany z Ubranie


  • Śmierć : sniła mi się babcia mojego męża z którą mieszkamy, ona na dole a my na górze. do... »
  • Zęby : To znaczy, że czas iść do dentysty.... »
  • Zmarli : Mam prośbę , śnił mi się jak dla mnie dość przerażający sen. Dzień wcześniej tr... »
  • Pies (Psy) : a co jezeli sł mi sie pies zombi którego przygarneli moi rodzice??... »
  • Pies (Psy) : Mi dzisiaj się śnił pies prócz mojego którego mam naprawdę dodatkowo wielki pitb... »
  • Ślub (Wesele) : śniło mi sie jestem w trakcie przygotowywania do ślubu drugiego , ktory nie odby... »
  • Zmarli : sni mi sie czesto mój zmarly tato i jest wrecz zły ciagle mi powtarza ze mnie ni... »
  • Śmierć : może przypadało by się pojechać do niego na grób?... »
  • Ciągnąć : jedną noc temu podczas snu czułam jak ktoś bardzo silnie próbuje mnie za nogę śc... »
  • Pająk : No to czekam teraz na majątek ;)... »
  • Zmarli : snila mi sie zmarla ciocia w najlepszym siedzielismyi rozmawialismy sobie... »
  • Zmarli : snila mi sie zmarla ciocia lubilam ja siedzielismy sobie przy stole i rozmawial... »