Sennik

Znaczenie snu Sennik Porwanie

Popularne

Sennik Porwanie

porwanie_sennikJeżeli śnisz, że wśród twoich znajomych kogoś porwano, będziesz wstrząśnięty nieszczęściem jednego z twoich przyjaciół.
Dla młodej kobiety sen, że jest ofiarą porwania, jest zapowiedzią, że będzie miała kłopoty, które zranią jej dumę, a jej kochanek zniechęci się do niej.

Sennik Porwanie – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny:

Pomóż nam i umieść na swojej stronie / blogu linka do e-sennik.pl Tagi dla Sennik Porwanie , , , , ,

6 sny o Porwanie

 1. Monika pisze:

  Śniło mi się, że zostałam porwana przez jakiś facetów i grozili że mnie zabija, byli groźni było ich z 2, 3.Co to może oznaczać?

 2. Katarzyna pisze:

  … śniło mi się że odwiedziła mnie w mieszkaniu mojego bliskiego mężczyzny jego była żona z którą nie jest już od 20 lat (my jesteśmy ze sobą 2 lata), była bardzo zła i w efekcie tego zachowania porwała moje dziecko którego szukałam i znalazłam po długim czasie w sklepie … na moje pytanie jak i dlaczego tak było usłyszałam od ekspedientki że chciała mnie ukarać …. może ktoś będzie mógł mi odczytać znaczenie w/w snu??????

  • agnieszka pisze:

   wydaje mi się, że może mieć to związek z tym, że jesteś z mężczyzną, który miał żonę i jest po przejściach, może czasem miałaś jakieś wyrzuty sumienia? nie wiem dokładnie jak wygląda twoja sytuacja, ale wydaje mi się, że podświadomie czasem masz jakby poczucie winy z tego powodu i dlatego ekspedentka mówi do ciebie że chciała cię ukarać, może nie do końca odpowiada ci to że jesteś z kimś kto 20 lat był żonaty?

 3. landryna2000 pisze:

  Pewnego wieczoru do mojej mamy pszyszedł jej były. I się kłucili. A śniło mi się że mieszkam na domku. I wyszli na dwór żebym ja nie słyszała, a ja się patrzyłyśmy przez okno bo z kuzynką byłam. I nagle on wziął moją mamę i wsadził ją do auta. Ja nie wiedziałam o co chodzi, dzwoniłam do mojej mamy ale nie odbierała a drugi tel. zostawiła w domu, do niego też dzwoniłam i też nie odbierał. I nagłe tak za gdzieś godz. przyszła policja. Nie wiem kto ją wezwał ale napewno nie ja. I się mnie pytała jak miał na imię ten od mojej mamy były i na nazwisko gdzie mieszka i wgl. I zasnełam, na następny dzień się obudziłam i mama spała w swoim łóżku. I zachowywała się tak jakby się nic nie stało.!

 4. sebastian pisze:

  wydaje mi się że znaczeniu snu jest u góry :)

  Jeżeli śnisz, że wśród twoich znajomych kogoś porwano, będziesz wstrząśnięty nieszczęściem jednego z twoich przyjaciół…

 5. Maja pisze:

  Miałam ostatnio dziwny sen – z moimi przyjaciółmi byłam na jakiejś wyciecze – w lesie, z dala od cywilizacji. W pewnym momencie znaleźliśmy sklepik przy ruchliwej dordze Plączący się obok młody, taki trochę upośledzony i bardzo obdarty facet zaprosił nas na zakupy – mi przyjaciele podeszli do drzwi pierwsi, a on wtedy popchnął ich – spadli po schodach do piwnicy, gdzie czaiła się jakaś wredna starucha. ja zdołałam kawałek uciec, jednak on mnie dogonił. Nie wiem, jakim cudem zaczęliśmy rozmawiać – o tym, ze jego nikt nie kocha i jest mu ciężko. Cały czas kombinowałam, jak uciec, w pewnym momencie starucha zawołała go – sądząc po krzykach, mordowała moich przyjaciół, a ja zdjęłam bluzkę i z nagim biustem zaczęłam łapać stopa. Wtedy się obudziłam. Co to może znaczyć?

Opisz swój sen związany z Porwanie


  • Duch (widmo) : Witam mam pytanie o sen znajomej, powiedziała że śniłem się jej siedząc w fotelu... »
  • Kamień szlachetny : Sniło mi się że zbieram kamienie szlachetne były ich całe masy przypominały krys... »
  • Ciasto (ciastka) : śniło mi się, mężczyzna przystojny wyrabiał ciasto Na pierogi... »
  • Ksiądz : śniło mi się, że na zaproszenie księdza Proboszca poszłam na Plebanię aby zobacz... »
  • Kot : Śniło mi się że nosiłam małego chorego kota zawiniętego w koc i bardzo się o nie... »
  • Szatan : śniło mi się ze on był we mnie i nie mogłam nic z tym zrobic , oszukiwał i r... »
  • Śmierć : Mi sie sni mój tato.Zmarł 8 marca niedawno prawie co noc jest w moim snie dzis C... »
  • Króliki : Śniły mi sie białe króliku i koty z czerwonymi oczami przyszły do mnie i je wzie... »
  • Budynki : Co mogło oznaczać. Wali się jakiś budynek, spadali i umierali ludzie. Niektórzy... »
  • Duch (widmo) : Witam ..śnił mi się dom rodzinny a przed nim ogród w którym kwitły piękne kwiaty... »
  • Zmarli : Mi się śnił ojciec mojego chłopaka, którego nie zdążyłam poznać ponieważ zmarł k... »
  • Gryźć : Śniło mi się dzisiaj że wygrywałam mojej córce włosy. Zawsze śniło mi się coś "n... »