Sennik

Znaczenie snu Sennik Papież

Popularne

Sennik Papież

papiez_sennikKażdy sen, w którym widzisz papieża i nie rozmawiasz z nim, ostrzega cię przed zniewoleniem.
Jeżeli we śnie mówisz do papieża, czekają cię wysokie zaszczyty.
Jeżeli papież wygląda na smutnego czy niezadowolonego, jest to ostrzeżenie przed popełnieniem złego czynu albo przed innego rodzaju nieszczęściem.

Sennik Papież – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny:

Pomóż nam i umieść na swojej stronie / blogu linka do e-sennik.pl Tagi dla Sennik Papież , , , , ,

9 sny o Papież

 1. Katarzyna pisze:

  Mi się dzisiaj śnił Jan Paweł II na wózku inwalidzkim. Opiekowałam się z nim, chodziłam z nim na spacery. On oczywiście na wózku a ja obok niego. Po jakimś czasie on umarł. Potem na miejscu Jana Pawła II usiadł Franciszek. Po jakimś tam czasie Franciszek umarł… Pojawił się jakiś inny pan , starszy, z okularami… Płakałam w tym śnie… Strasznie ale to strasznie byłam smutna bo umarli wszyscy… A ja się bardzo do nich przylepiłam :/ I do teraz mi smutno… W realu. Co to może oznaczac?

 2. jan pisze:

  dzisiaj w nocy snił mi się Jan Paweł II staliśmy razem na balkonie i przechodnie zwracali na nas uwagę usmiechajac się oraz machając do nas…..

 3. Arya pisze:

  Śnił mi się papież Franciszek.A dokładnie byłam z kuzynem w Rzymie to chyba była jakaś wycieczka, ale chodziliśmy po tych błoniach papieskich wszyscy. Oczywiście mieliśmy jakieś tłumacza, bo papież mówił po hiszpańsku. Jakoś nagle pojawił się właśnie papież na początku wszyscy słuchaliśmy tłumacza, a potem jak to w sanach byłam w jakimś pomieszczeniu z kuzynem i z papieżem sami i zaczął liczyć do nas po niemiecku nie mogłam się przełamać chodziarz wiedziałam, że umiem trochę mówić po niemiecku. Zadał mi jakieś pytanie z wiązane z kościołem, Odpowiedziałam mu po niemiecku trochę kurczowo trzymając się angielskiego. Potem zapytałam czy możemy sobie zrobić zdjęcie razem. Zaczęłam szukać po kieszeniach telefonu, ale nie mogłam znaleźć wtedy papież wyciągnął swój bardzo stary i zniszczony i zrobiliśmy sobie kilka zdjęć wtedy ktoś przyszedł po papieża. A ja z tej ekscytacji obudziłam się i pobiegłam powiedzieć tacie, że miałam otóż taki sen. W kuchni poszłam po tymbarka, a na zakrętce był napis : O której wstałeś? Fajny sen w końcu super by było mieć zdjęcie z papieżem ;)))))

 4. jarek pisze:

  Miałem sen w którym będąc na jakims ulicznym festynie zobaczyłem papieża JP2. Papież stał troche wyżej niż ja,za jakimiś barierkami i pochylając sie nademną wręczył mi coś jakby złoty nóż z jakimś oczkiem (symbolem) po środku i powiedział że to jest warte 70 mln.peset. Co taki sen może znaczyć ?.

 5. Ewa pisze:

  a mi sie snil Franciszek wczoraj :). Tak jakbym do niego przemawiala, a on stal w oddali i sie patrzyl na mnie :)

 6. judyta pisze:

  śnił mi się Papież, Jan Paweł ll . Byłam gdzieś na jakimś festynie , czy może to była pielgrzymka, w każdym razie, było dużo ludzi , i panował chaos . Nagle za jakimiś barierami zobaczyłam papieża, nie chciałam do niego podejść , ale on na mnie wskazał, i przyszłam, chwycił moja dłoń a ja popatrzyłam sie na niego i miałam wrażenie że wszystko o mnie wie. . ze łzami w oczach puścił mi dłoń i pobłogosławil mnie. .

  ten sen był bardzo realny , jednak trochę mnie zaniepokoił, dziwne to wszystko było dużo.

 7. misia pisze:

  witam mi sie snilo z piatku na sobote tzn 28.12-29.12 ze bylam u papieza w domu wygladem przypominal Benedykta 16 a glos przypominal Jana Pawła 2 ze z nim rozmawialam po polsku i prosilam go zeby mi podbil zgode na jakis wyjzad na rekolekcje i o rade ale nie bardzo chcial ze mna rozmawiac na ten temat… co to moze oznaczac?
  jak sie obudzilam to pozniej sie dowiedzialm ze arcybiskup zmarl i zaraz mi sie ten przypomnial.. czy to ma jakis zwiazek z tym snem??

 8. asia pisze:

  miałam tak autentyczny sen że gdy się budziłam nie mogłam uwierzyć że to tylko mi się śniło… widziałam w nim Benedykta XVI który ze mną rozmawiał nie pamiętam o czym ale było to tak jakbym rozmawiała z kimś bliskim siedział na jakimś wielkim fotelu w wielkim pokoju w którym było oprócz mnie kilkanaście osób na ścianie znajdowała sie wielka plazma w której leciala transmisja jakiegoś wydarzenia społecznego ponadto wiem że jak wychodziło sie z pokoju na zewnatrz automatycznie znajdowaliśmy sie przed ołtarzem do nabożeństwa taki jaki przygotowuje sie w plenerze dla papieża…

 9. damian pisze:

  śniło mi się że szedłem po lesie i nagle patrze „Jan Paweł ” podszedłem do niego i zacząłem z nim rozmawiać”jak sobie przypomnę to więcej napisze……

Opisz swój sen związany z Papież


  • Śmierć : sniła mi się babcia mojego męża z którą mieszkamy, ona na dole a my na górze. do... »
  • Zęby : To znaczy, że czas iść do dentysty.... »
  • Zmarli : Mam prośbę , śnił mi się jak dla mnie dość przerażający sen. Dzień wcześniej tr... »
  • Pies (Psy) : a co jezeli sł mi sie pies zombi którego przygarneli moi rodzice??... »
  • Pies (Psy) : Mi dzisiaj się śnił pies prócz mojego którego mam naprawdę dodatkowo wielki pitb... »
  • Ślub (Wesele) : śniło mi sie jestem w trakcie przygotowywania do ślubu drugiego , ktory nie odby... »
  • Zmarli : sni mi sie czesto mój zmarly tato i jest wrecz zły ciagle mi powtarza ze mnie ni... »
  • Śmierć : może przypadało by się pojechać do niego na grób?... »
  • Ciągnąć : jedną noc temu podczas snu czułam jak ktoś bardzo silnie próbuje mnie za nogę śc... »
  • Pająk : No to czekam teraz na majątek ;)... »
  • Zmarli : snila mi sie zmarla ciocia w najlepszym siedzielismyi rozmawialismy sobie... »
  • Zmarli : snila mi sie zmarla ciocia lubilam ja siedzielismy sobie przy stole i rozmawial... »