Sennik Znaczenie snu Pieniądze

Pieniądze mogą w snach symoblizować czas, życiową energię, jaką posiadamy, siły witalne, a  nawet miłość.

Jeśli śni nam się, że brakuje nam pieniędzy, jest to znak, że obawiamy się braku czasu oraz tego, że nie wystarczy nam sił, by uporać się z jakimś zadaniem.

Gdy śni nam się, że nie mamy pieniędzy albo jesteśmy skąpi, jest to znak, że boimy się starości i śmierci.

Jeśli śnimy o tym, że jakaś rzecz jest dla nas zbyt droga albo uważamy, że za coś zapłaciliśmy więcej, niż było to warte, jest to znak, że na jawie również coś nam się nie opłaca lub tylko się tego obawiamy.

Śnienie o długach to znak, że obawiamy się, iż wkrótce przyjdzie nam za coś zapłacić w sensie metaforycznym czy ponieść czegoś konsekwencje.

Gdy śni nam się, że jesteśmy rozrzutni, jest to znak, iż na jawie cechuje nas nadmierne rozluźnienie obyczajów albo też wyrzucamy sobie, że nie doceniamy uczuć, jakimi ktoś nas darzy. Może to także oznaczać, iż mamy świadomość, że marnotrawimy swoje siły na coś, co nie przyniesie nam żadnych rezultatów.

Kiedy we śnie ktoś nie chce nam udzielić pomocy finansowej, oznacza to, iż na jawie mamy żal do tej osoby, że nie darzy nas ona takim uczuciem, jakbyśmy chcieli.

Jeśli śni nam się motyw fałszowania pieniędzy, jest to sygnał, iż na jawie dopuściliśmy się fałszu wobec kogoś w wymiarze emocjonalnym i mamy z tego powodu wyrzuty sumienia.

Gromadzenie pieniędzy we śnie to znak, że uda nam się dobrze zainwestować, ale nie w sensie finansowym, a jeśli chodzi o nasz czas czy energię, jaką posiadamy.

Utrata pieniędzy to symbol konsekwencji, jakie poniesiemy za swoje czyny.

Opisz swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.