Sennik

Znaczenie snu Sennik Grób

Popularne

Sennik Grób

grob_sennik1Widok we śnie świeżego grobu wróży, że staniesz się ofiarą złych czynów wrogich ci ludzi.
Jeżeli odwiedzasz świeży grób, oznacza to, że grozi ci poważne niebezpieczeństwo.
Sen o grobie przynosi nieszczęście. Można spodziewać się niepowodzenia w interesach i choroby.
Jeżeli we śnie chodzisz po grobach, jest to zapowiedź wczesnej śmierci albo nieszczęśliwego małżeństwa.
Jeżeli zaglądasz do pustego grobu, to czekają cię rozczarowania i utrata przyjaciół.
Widzieć jakąś postać leżącą w grobie i przysypaną ziemią, ale tylko do wysokości głowy, jest to znak, że osoba leżąca w grobie znajdzie się w bardzo trudnej sytuacji, a śniącego czeka utrata własności.
Widzieć własny grób – to ostrzeżenie, że twoi wrogowie czekają tylko, żeby cię zgubić, i ich plany powiodą się, jeżeli nie będziesz czujny.
Sen, że kopiesz grób, wskazuje na niepokój związany z pewnym przedsięwzięciem, ponieważ wrogowie usiłują pokrzyżować twoje plany; ale jeżeli we śnie uda ci się dokończyć kopanie grobu, pokonasz wszystkie przeszkody.
Dla kobiety sen, że noc zaskoczyła ją na cmentarzu i nie może znaleźć innego miejsca do spania, jak tylko w otwartym grobie, zapowiada wielki smutek z powodu czyjejś śmierci albo rozczarowanie z powodu fałszywych przyjaciół. Może ją spotkać zawód miłosny albo krzywda z wielu innych przyczyn.
Widzieć cmentarz pozbawiony roślinności z wyjątkiem tej, która rośnie na grobach, to zapowiedź wielkiego smutku i zniechęcenia, ale jeżeli we właściwy sposób przyjmiesz na siebie to brzemię, wkrótce czekają cię wielkie dobrodziejstwa i przyjemności.
Widzieć siebie martwego i leżącego w grobie – oznacza to beznadziejną i rozpaczliwą sytuację.

Sennik Grób – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny:

Pomóż nam i umieść na swojej stronie / blogu linka do e-sennik.pl Tagi dla Sennik Grób , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

6 sny o Grób

 1. marie pisze:

  Od dłuższego czasu śnią mi się dwa groby zmarłej przed dziesięciu laty mamy, jeden mały skromny na uboczu, jakby zapomniany, którego nie odwiedza moja rodzina tylko ja, w którym faktycznie jest pochowana moja mama i drugi okazały grobowiec, pięknie przystrojony świeżymi kwiatami, najczęściej w kolorze fioletowym lub czerwonym, odwiedzany przeze mnie i rodzinę, znajomych. We śnie pytam kogoś dlaczego moja mama ma dwa groby, dlaczego odwiedzany jest grobowiec, na którym wszyscy składają kwiaty a nie faktyczne miejsce spoczynku mojej mamy, nigdy nie uzyskując odpowiedzi na to pytanie. Nie wiem co znaczy ten sen, proszę o pomoc, tym bardziej że dziś śnił mi się na przemian ze snem o wojnie i zniszczeniu, o „ludziach” którzy atakują innych (zombie).Śniło mi się że zostałam zaatakowana ale chyba nie zraniona, udało mi się uniknąć ugryzienia i uciekłam znalazłam schronienie u nieznajomych, we śnie wydawało mi się że odniosłam rany, ale wątpliwości te zostały rozwiane bo nie umarłam, czułam się dobrze. Sen był bardzo intensywny, przerażający, śnił mi się nad ranem, jestem nim zaniepokojona, zwłaszcza że oczekuję wyników bardzo ważnego dla mnie egzaminu, bardzo proszę o pomoc w jego interpretacji.

 2. cmentarz barokowy pisze:

  cmentarz w stylu barokowym

  Śniło mi się , że jestem w jakimś mieście może w Kaliszu bo tutaj mieszkam. Idąc ulicą po lewej stronie chodnika na placu był cmentarz tylko jakiś dziwny. Nie był ogrodzony a jedynie były nagrobki wysokie białe , ozdobne w stylu barokowym. Nagrobki były usytuowane w rzędach jakby miały przypominać „coś”, mnie przypominał wóz-karetę z końmi i służbę -białe ozdobne suknie. Kiedy wracałem skądś wszedłem z ciekawości na ten cmentarz. Zacząłem spoglądać na tablice a na nich były zdjęcia dużych rozmiarów (nie portrety trumienne znane z polskich pochówków z tego okresu) miały kwadratowy kształt z efektem sepi były nieco rozmazane. Przedstawiały osoby tutaj pochowane kobiety-mężczyzn-dzieci właśnie w strojach epokowych ale osoby nie pozowały do tych zdjęć tylko sfotografowano je w miejscu i sytuacji w której zginęli. Dzięki takim zdjęciom zapisana była historia śmierci tych ludzi i można było odczytać tragedię ich( ja zrozumiałem ,że ludzie ci zginęli w wypadku w karecie kiedy konie gnały koło musiało zahaczyć lub najechać na coś wystającego i twardego). Nagrobków było chyba osiem. Kiedy ostatni oglądałem zauważyłem, że z boku jest dziura a tam widać trumny jedna na drugiej ułożona , były cztery. Kiedy to zobaczyłem zdziwiłem się i opuściłem cmentarz.

 3. dona pisze:

  śniło mi się że stoję nad własnym grobem z ukochanym widać datę urodzenia ale nie widać pełnej daty śmierci tylko dzień, co to może oznaczać ? bardzo mnie to martwi bo nie śniło mi się to po raz pierwszy

  • cmentarz barokowy pisze:

   wydaje mi się, że chodzi o zmartwienia jakie mogą się przytrafić tego dnia tylko nie wiadomo dokładnie kiedy. Ponieważ jest przesąd że kiedy widzi się swój grób to oznacza zmartwienia.

 4. zmartwiona pisze:

  Dzisiaj miałam bardzo dziwny sen, który tak mną wstrząsnął, że ciągle o nim myślę i nie daje mi on spokoju. Może ktoś go potrafi zinterpretować?
  Śniło mi się, że jestem na cmentarzu wraz z ojcem i kuzynką. Jesteśmy przy grobie babci, który nie wiadomo dlaczego jest zniszczony – płyty nagrobne się przemieściły. Tata próbował je poprzesuwać tak, aby wszystko było na swoim miejscu. lecz niestety zamiast naprawić wszystko to zepsuł grób doszczętnie tak, że płyty w ogóle spadły z grobu. Nagle przybiegł jakiś facet i mówi mojemu ojcu, żeby nie niszczył tego grobu, na co on mu tłumaczy, że tylko próbuje go naprawić. W tym samym czasie ja i kuzynka patrzymy na grób i nagle naszym oczom ukazuje się głowa małego dziecka z otwartymi oczami. Nie miała ani śladu rozkładu na sobie. Przestraszyłam się i odeszłam na bok tłumacząc kuzynce, że nie chce zobaczyć szkieletu babci. Zastanawiałam się skąd to dziecko wzięło się w grobie babci i wtedy kuzynka i zaczęła tłumaczyć, że kiedyś był taki przesąd, że zmarli mają trzymać za ucho dziecko, bo – no właśnie i tu nie pamiętam czemu to miało służyć. W każdym razie później ktoś naprawił ten grób i stoję nad nim sama a obok oboje rodzice (nagle we śnie znalazła się też moja mama)i coś sobie szepczą na ucho. Nie wiem skąd, ale zdaje sobie sprawę, że mówią o tym dziecku, że wiedzą kim ono jest, ale gdy zauważają, że im się przyglądam to przerywają rozmowę. I tu kończy się mój sen. Do tej pory czuje się dość dziwnie, gdy o nim pomyślę. Poszukuje wciąż odpowiedzi na to, co on może oznaczać. Ktoś pomoże?

Opisz swój sen związany z Grób


  • Znajomy : Snilo mi sie ze spotkamy sie ze znajomym ktory w rzeczywistosci od paru miesiecy... »
  • Pająk : Witam! Mi się snił pająk stojący na biurku, chciałem go przepedzić jednak gonił... »
  • Rozbicie : okno ktore mialo byc umyte posiadalo wiele osobnych szybek ja tam podeszlam i ch... »
  • Ogród - labirynt : Starszy siwy pan opowiada mi historie domu ktory prawdopodobnoe chce od niego ku... »
  • Teściowa : Mi się śniło że kłóciłam się z teściową o pralkę wmawiała mi że jej zepsułam pra... »
  • Bóg : śniło mi sie dzisiaj jak kończy sie swiat samoloty zaczelly spadac na ziemie lud... »
  • Koniec świata : ja mam bardzo czesto sny zwiazane z koncem swiata. Wczoraj snilo mi sie ze bylam... »
  • Mąż : snil mi sie moj zmarly maz...bylam z nim w domu u naszych wspolnych znajomych...... »
  • Ksiądz : W moim śnie ksiadz mnie spowiadał zadajac pytania z bibli i wpisywał ocene .... »
  • Ksiądz : Śnił mi się ksiądz, który mnie prześladował. Mianowicie potrafił on wywoływać tr... »
  • Zmarli : Śnił mi się pogrzeb, w którym min. ja zakopywałem grobowiec, jak się okazało zas... »
  • Mąż : widzialam swojego meza we snie w roboczych ubraniach kominiarza przyjechal z pra... »