Sennik

Znaczenie snu Sennik Grób

Popularne

Sennik Grób

grob_sennik1Widok we śnie świeżego grobu wróży, że staniesz się ofiarą złych czynów wrogich ci ludzi.
Jeżeli odwiedzasz świeży grób, oznacza to, że grozi ci poważne niebezpieczeństwo.
Sen o grobie przynosi nieszczęście. Można spodziewać się niepowodzenia w interesach i choroby.
Jeżeli we śnie chodzisz po grobach, jest to zapowiedź wczesnej śmierci albo nieszczęśliwego małżeństwa.
Jeżeli zaglądasz do pustego grobu, to czekają cię rozczarowania i utrata przyjaciół.
Widzieć jakąś postać leżącą w grobie i przysypaną ziemią, ale tylko do wysokości głowy, jest to znak, że osoba leżąca w grobie znajdzie się w bardzo trudnej sytuacji, a śniącego czeka utrata własności.
Widzieć własny grób – to ostrzeżenie, że twoi wrogowie czekają tylko, żeby cię zgubić, i ich plany powiodą się, jeżeli nie będziesz czujny.
Sen, że kopiesz grób, wskazuje na niepokój związany z pewnym przedsięwzięciem, ponieważ wrogowie usiłują pokrzyżować twoje plany; ale jeżeli we śnie uda ci się dokończyć kopanie grobu, pokonasz wszystkie przeszkody.
Dla kobiety sen, że noc zaskoczyła ją na cmentarzu i nie może znaleźć innego miejsca do spania, jak tylko w otwartym grobie, zapowiada wielki smutek z powodu czyjejś śmierci albo rozczarowanie z powodu fałszywych przyjaciół. Może ją spotkać zawód miłosny albo krzywda z wielu innych przyczyn.
Widzieć cmentarz pozbawiony roślinności z wyjątkiem tej, która rośnie na grobach, to zapowiedź wielkiego smutku i zniechęcenia, ale jeżeli we właściwy sposób przyjmiesz na siebie to brzemię, wkrótce czekają cię wielkie dobrodziejstwa i przyjemności.
Widzieć siebie martwego i leżącego w grobie – oznacza to beznadziejną i rozpaczliwą sytuację.

Sennik Grób – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny:

Pomóż nam i umieść na swojej stronie / blogu linka do e-sennik.pl Tagi dla Sennik Grób , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

5 sny o Grób

 1. cmentarz barokowy pisze:

  cmentarz w stylu barokowym

  Śniło mi się , że jestem w jakimś mieście może w Kaliszu bo tutaj mieszkam. Idąc ulicą po lewej stronie chodnika na placu był cmentarz tylko jakiś dziwny. Nie był ogrodzony a jedynie były nagrobki wysokie białe , ozdobne w stylu barokowym. Nagrobki były usytuowane w rzędach jakby miały przypominać „coś”, mnie przypominał wóz-karetę z końmi i służbę -białe ozdobne suknie. Kiedy wracałem skądś wszedłem z ciekawości na ten cmentarz. Zacząłem spoglądać na tablice a na nich były zdjęcia dużych rozmiarów (nie portrety trumienne znane z polskich pochówków z tego okresu) miały kwadratowy kształt z efektem sepi były nieco rozmazane. Przedstawiały osoby tutaj pochowane kobiety-mężczyzn-dzieci właśnie w strojach epokowych ale osoby nie pozowały do tych zdjęć tylko sfotografowano je w miejscu i sytuacji w której zginęli. Dzięki takim zdjęciom zapisana była historia śmierci tych ludzi i można było odczytać tragedię ich( ja zrozumiałem ,że ludzie ci zginęli w wypadku w karecie kiedy konie gnały koło musiało zahaczyć lub najechać na coś wystającego i twardego). Nagrobków było chyba osiem. Kiedy ostatni oglądałem zauważyłem, że z boku jest dziura a tam widać trumny jedna na drugiej ułożona , były cztery. Kiedy to zobaczyłem zdziwiłem się i opuściłem cmentarz.

 2. dona pisze:

  śniło mi się że stoję nad własnym grobem z ukochanym widać datę urodzenia ale nie widać pełnej daty śmierci tylko dzień, co to może oznaczać ? bardzo mnie to martwi bo nie śniło mi się to po raz pierwszy

  • cmentarz barokowy pisze:

   wydaje mi się, że chodzi o zmartwienia jakie mogą się przytrafić tego dnia tylko nie wiadomo dokładnie kiedy. Ponieważ jest przesąd że kiedy widzi się swój grób to oznacza zmartwienia.

 3. zmartwiona pisze:

  Dzisiaj miałam bardzo dziwny sen, który tak mną wstrząsnął, że ciągle o nim myślę i nie daje mi on spokoju. Może ktoś go potrafi zinterpretować?
  Śniło mi się, że jestem na cmentarzu wraz z ojcem i kuzynką. Jesteśmy przy grobie babci, który nie wiadomo dlaczego jest zniszczony – płyty nagrobne się przemieściły. Tata próbował je poprzesuwać tak, aby wszystko było na swoim miejscu. lecz niestety zamiast naprawić wszystko to zepsuł grób doszczętnie tak, że płyty w ogóle spadły z grobu. Nagle przybiegł jakiś facet i mówi mojemu ojcu, żeby nie niszczył tego grobu, na co on mu tłumaczy, że tylko próbuje go naprawić. W tym samym czasie ja i kuzynka patrzymy na grób i nagle naszym oczom ukazuje się głowa małego dziecka z otwartymi oczami. Nie miała ani śladu rozkładu na sobie. Przestraszyłam się i odeszłam na bok tłumacząc kuzynce, że nie chce zobaczyć szkieletu babci. Zastanawiałam się skąd to dziecko wzięło się w grobie babci i wtedy kuzynka i zaczęła tłumaczyć, że kiedyś był taki przesąd, że zmarli mają trzymać za ucho dziecko, bo – no właśnie i tu nie pamiętam czemu to miało służyć. W każdym razie później ktoś naprawił ten grób i stoję nad nim sama a obok oboje rodzice (nagle we śnie znalazła się też moja mama)i coś sobie szepczą na ucho. Nie wiem skąd, ale zdaje sobie sprawę, że mówią o tym dziecku, że wiedzą kim ono jest, ale gdy zauważają, że im się przyglądam to przerywają rozmowę. I tu kończy się mój sen. Do tej pory czuje się dość dziwnie, gdy o nim pomyślę. Poszukuje wciąż odpowiedzi na to, co on może oznaczać. Ktoś pomoże?

Opisz swój sen związany z Grób


  • Duch (widmo) : śniła Ci się Banshee --> http://pl.wikipedia.org/wiki/Banshee nie kiedy s... »
  • Kot : Snil mi sie maly,mily,bialy,spokojny,nie wydajacy glosu kotek.Noslilam go na rek... »
  • Pies (Psy) : Snily Mi sie dzisiaj psy. Jedna suczka i piesek. Male pieski. Wpadly do wody i z... »
  • Śmierć : Śniło mi się leżałam na łóżku z moją siostrą i mamą i czułam ze mi coś źle suger... »
  • Zmarli : śniła mi się zmarła kilkanaście lat temu mama i dawno temu zmarły brat, byliśmy ... »
  • Zmarli : moj przyszly maz snil o swojej zmarlej mamie jak mnie oprowadzala po swoim mies... »
  • Zmarli : Często śnią mi się osoby, które zmarły - Mama, Tata, koleżanki; nie są jednak ma... »
  • Śmierć : SNILO MI SIE ZE KTOS DO MNIE ZADZWONIL I POINFORMOWAL MNIE O SMIERCI OJCA KTORY ... »
  • Pies (Psy) : a mi się dzisiaj śniło , ze byłem pod bankiem , , miejsce dobrze znane i nie wi... »
  • Zmarli : Zapomnialam dodać ze chodzi o ukochanego brata oczywiście :|... »
  • Zmarli : Śni mi się mój ukochany który zmarł 3 lata temu, często gdy widzę juz go w śnie ... »
  • Śmierć : śniło mi się że miałam niemowlę na rękach i mi umarło i kszyczałam o pomoc... »