Sennik

Znaczenie snu Sennik Drzwi

Popularne

Sennik Drzwi

drzwi_sennikJeżeli śni ci się, że wchodzisz przez drzwi, oznacza to oszczerstwo i wrogów, którym daremnie chcesz się wymknąć. Dotyczy to każdego rodzaju drzwi z wyjątkiem drzwi prowadzących do domu twojego dzieciństwa. Jeżeli wchodzisz przez właśnie te drzwi, twoje dni będą pełne wszelkiej obfitości i pogody.
Jeżeli śnisz, że wchodzisz przez drzwi w nocy, kiedy pada deszcz, oznacza to dla kobiety – niewybaczalny postępek; dla mężczyzny zaś jest to zapowiedź uszczuplenia  swoich zasobów trwonionych na wydatki związane z jakimś występnym nałogiem; taki sen zapowiada także umówione spotkania.
Widzieć innych wchodzących przez drzwi oznacza, że będziesz się bezskutecznie starał, żeby twoje interesy przynosiły ci dochód. Taki sen wróży też zmiany dla rolników i polityków. Dla pisarza zapowiada zaś, że czytelnikom nie spodoba się sposób przedstawiania zdarzeń i nie będą czytali jego ostatnich książek. Jeżeli śni ci się, że przy próbie zamknięcia drzwi wypadają z zawiasów, raniąc kogoś z obecnych, oznacza to, że wielkie niebezpieczeństwo grozi twojemu przyjacielowi z powodu złej rady, jakiej mu nieświadomie udzieliłeś. Jeżeli widzisz, jak ktoś inny próbuje zamknąć drzwi i wypadają one z zawiasów, dowiesz się o jakimś niepowodzeniu twojego przyjaciela, ale nie będziesz w stanie mu pomóc.

Sennik Drzwi – interpretacja snu w sennik.biz

Podobne sny:

Pomóż nam i umieść na swojej stronie / blogu linka do e-sennik.pl Tagi dla Sennik Drzwi , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

1 sen o Drzwi

 1. iza23 pisze:

  Wchodze do starej kamienicy przez okno poniewarz drzwi nie ma sa zamorowane stojac na oknie widze starszego pana ktory chce mi pomoz zejsc ale boje sie mu zaufac wkoncu podaje mi dlon I jestem w srodku dom jest ogromny I strasznie duzo w nim rzeczy z czasow wojny stare księgi pisma zdjecia akty wlasnosci starszy pan uczy mnie strzelac ze starej strzelby na proch czyta mi wszystkie ksiazki po czym znika (umiera) jestem zalamana przychodza ludzie I chca to odac panstwo ale okazuje sie ze starszy pan przepisal wszystko dla mnie ja wstawiam tam okna biale czyste duzeni jestem szczesliwa stoje pozniej po druguej stronie ulicy I patrze na kamienice z bialymi duzymi oknami a ja jestem usmiechnieta I szczesliwa …

Opisz swój sen związany z Drzwi


  • Śmierć : sniła mi się babcia mojego męża z którą mieszkamy, ona na dole a my na górze. do... »
  • Zęby : To znaczy, że czas iść do dentysty.... »
  • Zmarli : Mam prośbę , śnił mi się jak dla mnie dość przerażający sen. Dzień wcześniej tr... »
  • Pies (Psy) : a co jezeli sł mi sie pies zombi którego przygarneli moi rodzice??... »
  • Pies (Psy) : Mi dzisiaj się śnił pies prócz mojego którego mam naprawdę dodatkowo wielki pitb... »
  • Ślub (Wesele) : śniło mi sie jestem w trakcie przygotowywania do ślubu drugiego , ktory nie odby... »
  • Zmarli : sni mi sie czesto mój zmarly tato i jest wrecz zły ciagle mi powtarza ze mnie ni... »
  • Śmierć : może przypadało by się pojechać do niego na grób?... »
  • Ciągnąć : jedną noc temu podczas snu czułam jak ktoś bardzo silnie próbuje mnie za nogę śc... »
  • Pająk : No to czekam teraz na majątek ;)... »
  • Zmarli : snila mi sie zmarla ciocia w najlepszym siedzielismyi rozmawialismy sobie... »
  • Zmarli : snila mi sie zmarla ciocia lubilam ja siedzielismy sobie przy stole i rozmawial... »